Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Spotkanie z jednym z liderów Ruchu Narodowego

~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 16:42
Gonić nacjonalistów, faszystów i innych "nawiedzonych' gdzie pieprz rośnie! :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2014r. o 21:04
~ napisał(a): Gonić nacjonalistów, faszystów i innych "nawiedzonych' gdzie pieprz rośnie! :P :P :P


I komunistów też :D Jak już wszystkich pogonisz , to zostanie Ci POpaprańcza POlityczna POprawność , czyli uniwriłowka rodem z Kazachstanu .. nie mam nic przeciwko Kazachom , ale Kaganów ... to w łyżce wody , co do jednego :D

Wiwat nacjonaliści :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 21:09
Pannazdzieckiem napisał(a):
Wiwat nacjonaliści :)


No cóż, tylko potwierdzasz z każdym kolejnym słowem żeś oszołom :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~N...Antek niezalogowany
2 listopada 2014r. o 21:30
Ładnie Skornie wybrnałeś ...Zalogować to się raczej nie zaloguję ale kiedyś podejdę ot tak do Ciebie ..(mam tą przewagę,że ja wiem kim jesteś)
.i wrogiem nie jestem a raczej chcę Ci zwrócić uwagę,że ta polityka jest wredna ... ;)
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 listopada 2014r. o 22:07
Ale nie anonimowy, sto dziewiątka :D A swoją szosą , ciekawym , jaki jutro będziesz miał IP , agencie Mossadu ?

Zastanówmy się przez chwilę :

102 ... oklepane
007 ... imperialistyczne
358 ... Wietnamczyki tego nie lubią
410 ... to może chwycić :D

Z punktu widzenia chazarskiej propagandy , nie ma nic bardziej wartościowego , jak klepanie zwycięstw przodków w chwili , gdy Naród zwycięzców umiera , zdominowany przez potomków pokonanych rycerzy .

945 ... raduj się , kto może . Liga Narodów , początek Eurokołchozu . Pokój w Europie . Mir na całej Planecie , oprócz Palestyny ma się rozumieć , tam trzy religie się ścierają.

Drogi Poeto / agencie Mossadu , wiesz przecież , że zawsze chętnie z Tobą dyskutuję ( nie wliczając poetycznych p.ierdoletów ) , ale na chwilę obecną mam do przeczytania kilka artykułów , które mnie interesują i bądź tak łaskaw dając mi spokój :)

Rączki na kołderkę , żeby Ci mały paznokci nie poobgryzał i dobranoc :)
Czółko :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2014r. o 22:58
~N...Antek napisał(a): Ładnie Skornie wybrnałeś ...Zalogować to się raczej nie zaloguję ale kiedyś podejdę ot tak do Ciebie ..(mam tą przewagę,że ja wiem kim jesteś)
.i wrogiem nie jestem a raczej chcę Ci zwrócić uwagę,że ta polityka jest wredna ... ;)
Pozdrawiam.


Nie polityka jest wredna tylko ci ludzie, którzy zajmują się nią wyłącznie dla kariery i kasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 listopada 2014r. o 23:08
Narodowcy nie przepadają korwinistami i vice versa, nic nowego. Dla mnie to nie jest problem, póki oba te środowiska pozostają antysystemowe. I na ludzi z nich się wywodzących będę głosował. Jeśli zdradzą ideały, zawiodą zaufanie i uznam, że zmarnowałem głos, to dam sobie spokój z kolejnymi wyborami. Proste.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 listopada 2014r. o 7:59
No właśnie. Mam wrażenie , że system dołoży wszelkich starań , aby prawica nie uległa zjednoczeniu . Mam wrażenie , że Ozjasz Goldberg osiągnął już swój cel , podobnie jak wnuk dziadka z Wermachtu. Moje złudne nadzieje o rozwaleniu eurokołchozu od środka przez dwóch czołowych "polskich" polityków spaliły na panewce.

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.