Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fundusze inwestycyjne czy warto?

2443
#Jasiu82 nieaktywny
5 listopada 2014r. o 10:50
Ja mam 4 fundusze i jeden mi zarabia okolo 11% rocznie.
Zalezy kiedy je zakladasz i jakie akcje/obligacje kupujesz.

I przedewszystkim kto Ci prowadzi Twoj fundusz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aktaw niezalogowany
5 listopada 2014r. o 12:33
Jasiu82 napisał(a): Ja mam 4 fundusze i jeden mi zarabia okolo 11% rocznie.
Zalezy kiedy je zakladasz i jakie akcje/obligacje kupujesz.

I przedewszystkim kto Ci prowadzi Twoj fundusz.

Zabójczy avatar :D Uwielbiam te filmy. Możesz mniej wiecej napisac jakie to konkretnie są fundusze?
Bo zysk jaki osiągasz jest całkiem niezły. Jak widać nie należy być takim pesymistą i również można na tym zarobić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tr niezalogowany
5 listopada 2014r. o 12:41
Na pewno warto wybrać brokera międzynarodowego, wziąć sprawy w swoje ręce i handlować ostrożnie online. Od wielu miesięcy korzystam również z bezpłatnych rekomendacji i zyskuje 40- 60% skromny kapitał pomnożyłem kilkakrotnie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 listopada 2014r. o 13:48
Tylko samemu inwestować w akcje. Trochę czas poświęcić na naukę i kupić 3-7 spółek. Ja się inwestuje od 4 lat. Średnio zysk wyszedł mi ok 25% za 4 lata.
Może nie zbyt dużo, ale się nauczyłem. Największa moja strata to 75% na akcjach jednej spółki. Cięzko patrzeć jak z 15000zł zostaje Ci mniej niż 4000. Ale inne nadrobiły. Do tego dywidendy dochodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tr niezalogowany
5 listopada 2014r. o 13:58
~ napisał(a): Tylko samemu inwestować w akcje. Trochę czas poświęcić na naukę i kupić 3-7 spółek. Ja się inwestuje od 4 lat. Średnio zysk wyszedł mi ok 25% za 4 lata.
Może nie zbyt dużo, ale się nauczyłem. Największa moja strata to 75% na akcjach jednej spółki. Cięzko patrzeć jak z 15000zł zostaje Ci mniej niż 4000. Ale inne nadrobiły. Do tego dywidendy dochodzą.

Dokładnie. Ja w jedną parę walut- tylko i wyłącznie. Z początku byłam na tzw prowizji odwróconej; czyli dla brokera 30 a dla mnie 70, z kapitałem 420zł, teraz lekko z tego wyciągam w tygodniu 400-500zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adamo niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:08
Prosimy o jakieś konkretne fundusze / brokerów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tr niezalogowany
5 listopada 2014r. o 14:17
~adamo napisał(a): Prosimy o jakieś konkretne fundusze / brokerów.

W moim przypadku warto poszperać w necie. Aby osiągnąć taki zysk o którym pisałam raczej trzeba zrezygnować z innej pracy. 2-3 tys mnie akurat satysfakcjonuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fester niezalogowany
6 listopada 2014r. o 10:34
~stera napisał(a): Przecież złoto w ostatnim roku właśnie staniało. Tak więc wcale nie jest to taki dobry sposob.
Na lokatę kapitału na pewno ale nie na inwestycje.
Sama również zastanawiałam się nad funduszem. Może jak będę miała chwilę wolnego czasu to poszukam sobie czegoś sensownego.

Generalnie najbardziej dochodowymi funduszami inwestycyjnymi są fundusze Akcji, lecz one mogą nawet wygenerować stratę, ale i tez nieporównywalny zysk co do lokaty. Jeżeli wahasz się w sprawie inwestowania pieniędzy to proponuję wrzucić pieniądze na fundusz zrównoważonego wzrostu.
Bezpieczniejsze, pieniężne. Szczególnie jeśli tak jak piszesz słabo orientujesz się w temacie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego