Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fundusze inwestycyjne czy warto?

2443
#Jasiu82 nieaktywny
6 listopada 2014r. o 13:49
~aktaw napisał(a):
Bo zysk jaki osiągasz jest całkiem niezły. Jak widać nie należy być takim pesymistą i również można na tym zarobić...


Witaj ,

skopiuje Ci wiadomosc ktora wyslalem na Priv.
Odnosnie grania na gieldzie samemu. Ja sie np. na tym nie znam i nie mam na to czasu ani nerwow. Dlatego powierzylem to zadanie komus, kto sie zna.
Zalozylem fundusz emerytalny na 5 i 7 lat, gdzie zaproponowano mi portfel odpowiadajacy danej sytuacji na rynku.

A oto E-Mail:

4 lata temu mialem podobny problem.
Jest mnustwo firm i mnustwo osob, ktore zajmuja sie lokata.
Wiekszosc z tych osob to mlodzi studenci, ktorzy ledwo co zaczynaja - i rezygnuja po roku czasu.
Byle by sprzedac lokate albo cokolwiek i otrzymac za to prowizje.

Mialem wieksza sume do zainwestowania i zaczelem sie rozgladac.
Przeszedlem wiele rozmow z wieloma firmami i w kazdej odrazu chcieli podpisywac umowy na wplacanie chorendalnych sum.
Podpisujesz umowe a pozniej sam sie martw jak bedzie jakas kryzys i lokata bedzie przynosila minus.

Znalazlem jednego goscia w Zgorzelcu (przyjezdza tez do Bolca, bo polecilem go mojemu kumplowi, ktory jest bardzo zadowolony).
Nazywa sie Grzegorz Michalik.

Koles poswiecil mi pare godzin na dwuch spotkaniach i wtedy zdecydowalem, ze mam do czynienia z konkretna osoba, ktora wie co robi, przedewszystkim sie zna i ma sztab ludzi (ekonomistow etc), w srud ktorych sa z czolowki w Polsce.

Spotykasz sie z nim na rozmowe a on Ci pokazuje jakie masz mozliwosci i wszystko jest dostosowane pod Ciebie.
Jesli sie czegos nie da zrobic lub nie bedzie sie to oplacac, to to uslyszysz.
Zadnych sciem i same konkrety.
Pan Grzegorz zarabia na tym, ze wypracowuje Tobie zyski i z tego wynika, ze caly czas monitoruje sytuacje na rynku i odpowiednio reaguje (czasem indywidualnie a czasem zbiorowo) zmeiniajac portfel pieniedzy na lepszy.

Bardzo go polecam.
Wczesniej spotkaj sie jeszcze z innymi doradcami i porownaj ich z Grzegorzem.
Nie podpisuj zadnych umow, gdzie nie jestes pewien.

Poczytaj sobie jego bloga:

http://pracawep.bblog.pl/
Z tego co widze teraz sie oplaca inwestowac, jako ze Rosja ma spadek (ale to ja sie na tym nei znam)

Pozdrawiam
Janusz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2014r. o 14:12
Pomijając to "mnustwo", to czy możesz dać jakiś dowód na potwierdzenie tych super zysków?
Czy nie jest tak że na lokacie w ostatnim roku inwestowania nagle z całego zysku zostaje nam tylko wpłacona kwota?
Czy możesz dać jakiś dowód na to że tyle zarobiłeś? Dane osobiste zamaż.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2443
#Jasiu82 nieaktywny
6 listopada 2014r. o 14:44
~ napisał(a): Pomijając to "mnustwo", to czy możesz dać jakiś dowód na potwierdzenie tych super zysków?
Czy nie jest tak że na lokacie w ostatnim roku inwestowania nagle z całego zysku zostaje nam tylko wpłacona kwota?
Czy możesz dać jakiś dowód na to że tyle zarobiłeś? Dane osobiste zamaż.


Informatykom sie wybacza ortografie ;-)

PS. napisz na priv.


Dopisane 06.11.2014r. o godz. 14:44:

Dodatkowo napisze, ze na innych funduszach mam mniej wypracowanych procentow.
W zaleznosci kiedy byl zakladany portfel pieniezny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2014r. o 19:29
nie warto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2014r. o 20:32
Jeżeli ktoś sądzi że banki i fundusze są dla wzbogacenia się klienta to się myli.Przykład OFE .Straty na giełdzie.najlepiej grać nie swoimi pieniędzmi i za nic nie ODPOWIADAĆ ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~toster niezalogowany
10 listopada 2014r. o 8:22
Hahaha. To jesteś zdania,że OFE jest lepsze od zusu? Właśnie zus gwarantuje nam w przyszłości głodowe emerytury... Jak widzisz niektórzy tutaj znają się troche w temacie to i zarabiają.
Fundusze to jednak nie jest giełda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TomTomek niezalogowany
11 listopada 2014r. o 9:04
Realna stopa oprocentowania lokaty czy konta oszczędnościowego to około 2% w skali roku w chwili obecnej. W ofertach jest to średnio 4-5% w skali roku, po odjęciu podatku belki oraz wskaźnika inflacji pozostaje około 2% w skali roku. Już chyba jednak lepszą opcją są fundusze inwestycyjne które na przestrzeni kilku lat są w stanie wygenerować średnio 7-8% w skali roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11840
#informatyk nieaktywny
11 listopada 2014r. o 11:09
Ja od 14 miesięcy przynależę do "Klubu Milionerów" Suma moich wpłat po 5 dych w tym okresie to: 700 zł, obecny kapitał 1 538, 62 zł, a to =279,75% Plan 5-cio letni 15 224,08 zł od pierwszej wpłaty, natomiast od regularnych wpłat przez 60 mies. 166 914,90zł.
Prywatna inicjatywa Doradcy Inwestycyjnego z netu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.