Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

To nie koniec świata - to tylko jeden dzień wolnego...

~TM niezalogowany
10 listopada 2014r. o 11:55
Boże, ludzie opanujcie się !!! To tylko jeden dzień wolnego (11 X) a wy dosłownie wózkami wyjeżdżacie z marketów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
10 listopada 2014r. o 13:40
kupują po 10 kg cukru mąki jak by wojna miała wybuchnąć atomowa i do schronów kupują zapasy.10 chlebów itp,a ja dzisiaj kupie w ts-ko skarpety a li-dlu niepasteryzowane i do środy dociągne, :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
10 listopada 2014r. o 14:45
tak i w środę znowu na zakupy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 14:48
~TM napisał(a): Boże, ludzie opanujcie się !!! To tylko jeden dzień wolnego (11 X) a wy dosłownie wózkami wyjeżdżacie z marketów.


smiechowe to jest na maxa, robia zapasy jakby sklepy mialy nie byc czynne miesiac

typowe polactwo cebulactwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
10 listopada 2014r. o 14:54
~TM napisał(a): Boże, ludzie opanujcie się !!! To tylko jeden dzień wolnego (11 X) a wy dosłownie wózkami wyjeżdżacie z marketów.


masz jakiś problem z tym, że kupują jak na wojnę? nie Twój portfel, nie Twoja kasa i nie Ty będziesz to później wyrzucał, bo się zepsuło... proste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja wiem niezalogowany
10 listopada 2014r. o 14:55
To nie wiecie że od środy handlowcy ogłosili strajk generalny i wszystkie sklepy do końca tygodnia zamknięte będą, cały czas bębnią w mediach :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2014r. o 15:55
~Ja wiem napisał(a): To nie wiecie że od środy handlowcy ogłosili strajk generalny i wszystkie sklepy do końca tygodnia zamknięte będą, cały czas bębnią w mediach :|




Chyba Ty bębnisz na swoim własnym bębnie


;) :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
10 listopada 2014r. o 15:58
A o której to godzinie ludzie wyjeżdżają z marketów pełnymi wózkami?
Po godzinie 14 czy po 15?
Po czternastej kupują robole a po piętnastej z pracy wychodzą urzędasy.

Zresztą to nawet widać po samochodach - po 15 stoją te lepsze na parkingu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo