Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

To nie koniec świata - to tylko jeden dzień wolnego...

~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 0:14
p********nięci jesteście?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
11 listopada 2014r. o 0:16
Oj tam oj tam a ja bedę jadł,jadł i jadł wystaw nie potrzebne jedzenie na olx a ja napewno kupię a potem będe..... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 0:23
Wyjeżdżają pełnymi wózkami jak każdego 10 dnia miesiąca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 0:32
~ napisał(a): Wyjeżdżają pełnymi wózkami jak każdego 10 dnia miesiąca...



To chyba dlatego patrzyli na mnie jak na wariatkę kiedy kupiłam dwa filety z kurczaka i 30 deko czekoladek i poszłam z tym do kasy ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 listopada 2014r. o 0:36
Faktycznie ,jak jest jeden jakiś dzień świąteczny , to ludzie robią zakupy jakby tydzień był bez handlu :)
Wyjątkowo mnie to bawi :)
Byłem dziś ,tzn. właściwie to wczoraj w marketach za różnymi potrzebami nagłymi (nie spożywka) i widziałem na parkingach totalny chaos a i w marketach większy ruch.
A to ledwo wtorek wolny ;)
Gdzie wiadomo,że wszelkie stacje benzynowe ,a i pewnie "żabki" i tak będą otwarte :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
11 listopada 2014r. o 0:44
hemi napisał(a): Byłem dziś ,tzn. właściwie to wczoraj w marketach za różnymi potrzebami nagłymi (nie spożywka) i widziałem na parkingach totalny chaos a i w marketach większy ruch.


Tak samo jak Ty za różnymi potrzebami było tysiąc innych osób.

Ludzie mają kilka dni wolnych , to idą na zakupy, czy to tak trudno zrozumieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 0:54
Każdy widzi tylko innych a on sam będąc w markecie pewnie do tych kupujących się nie zalicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2014r. o 7:40
Dobrze że coraz więcej mamy psychiatrów w B-c bo widzę ze tu ludzie jacyś dziwni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza