Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadł z drogi i uderzył w drzewo
~Sylwia niezalogowany
14 listopada 2014r. o 17:03
Zachowajcie te swoje komentarze i uwagi dla siebie !! !! Mój brat nim jechał . Przyznał że jechał za szybko i przeżył cudem a wam nic do tego ! zawsze będziecie każdego krytykować ! a sami nie wiecie co was jutro będzie czekać, więc skończcie bo to co piszecie jest żałosne !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 17:15
~Sylwia napisał(a): Zachowajcie te swoje komentarze i uwagi dla siebie !! Mój brat nim jechał . Przyznał że jechał za szybko i przeżył cudem a wam nic do tego !! zawsze będziecie każdego krytykować !! a sami nie wiecie co was jutro będzie czekać, więc skończcie bo to co piszecie jest żałosne!! !!

Wiedziałaś że jeździ szybko/ niebezpiecznie to szkoda że nie reagowałaś, a jakby zabił innych ludzi, dziecko? Zastanów się nad sobą, swoją rodziną czego nie reagowaliście, swojej winy nie widzicie? Reaguj zanim będzie za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 17:17
dokladnie , mam nadzieje ze zabiora mu prawko dozywotnio,...

Zmoderowano 14.11.2014 godz.19:23 - powód: topposting oraz ubliżanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 17:20
~Sylwia napisał(a): Zachowajcie te swoje komentarze i uwagi dla siebie !! Mój brat nim jechał . Przyznał że jechał za szybko i przeżył cudem a wam nic do tego !! zawsze będziecie każdego krytykować !! a sami nie wiecie co was jutro będzie czekać, więc skończcie bo to co piszecie jest żałosne!! !!


i tu jestes w bledzie tak samo jak ten twoj brat. im wiecej bedzie gadane o takich sytacjach tym do świadomosci wiekszej ilosci szybko jezdzacych moze dotrze jakie sa skutki naduzywania pedału gazu. Moze opowiesz jakie obrazy poniósł bo to bardziej interesuje niz strata auta i to , ze to twoj madry brat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
14 listopada 2014r. o 18:07
Kur... Co by się tu nie wyswitlilo nawet jak nie wiecie jak było zawsze obrazacie i ponizacie.ludzie bez wstydu.na szczęście nikogo nie zabił a wy tylko co by było jakby się tak satlo?ale nic się nie stało.dało mu to na pewno nauczkę do końca zycia !!! Mimo wszystko ze to piszecie to i tak były są i zawsze będą wypadki żaden kierowca nie jest idealny!i przestanie juz bo to tez ryje psyhike!ciekawejak wy kiedyś bylibyscie w takiej sytuacji a ja bym tez pisała takie rzeczy!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rajdowiec bombiwiec niezalogowany
14 listopada 2014r. o 20:30
Oby nie został ministrantem,kategorycznie powinni zmienić warunki szkolenia młodych kierowców,to co się dzieje jest nie do przyjęcia,szkolą potencjalnych zabójców. Dobrze ktoś napisał z tymi badaniami, a w szczególności dla kobiet. Następnym razem już przemyśli swoją kiepską decyzję,tylko czy ta lekcja coś mu dała.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 20:42
Wszystkie drzewa w odległości do 25 m od dróg powinny być już dawno wycięte. Ileż śmiertelnych ofiar byłoby mniej. Drzewa wzdłuż dróg to średniowieczny obyczaj. To było dobre kiedy jeździło się powozami i karetami ale nie w XXI wieku! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sprawca niezalogowany
14 listopada 2014r. o 20:44
mam was ludzie gdzies! myslcie sobie co chcecie! ja sie ciesze ze zyje i to jest nauczka do konca zycia! nikomu tego nie zycze, ale jak nie wiecie jak bylo to sie nie odzywajcie,kazdemu to sie moglo przytrafic,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.