Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupię używane części do auta ?

3145
#hemi nieaktywny
14 listopada 2014r. o 21:13
~ napisał(a): Wylot na Zgorzelec za cmentarzem tam jest 3 szefów nie wrzucajcie ich do jednego worka.Piszę tak bo wiem jakie komy się pojawią


Czyli kazdy szef dyktuje inne ceny? :(

Sam tam pytałem o lampe i kierunkowskaz do poprzedniego auta i za kierunkowskaz zawołali 50 zł ,ale zamiennik w sklepie pasujący bez problemu znalazłem za 40 zł.

Nie nie jestem hejterem robiącym antyreklamy ,bo np.sam ma jakis punkt.
Po prostu ostrzegam polecając inne szroty lub nawet sklepy ,aby kazdy sprawdził ceny.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 21:17
no pewnie ze podróbę kupisz taniej tylko niektórym zależy na jakości.Z doświadczenia wiem że lepiej kupić używane ale oryginalne niż Chińskie badziewie.No jak kto woli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 21:40
Ale porównanie np stara lampa oryginał ,a nówka. ;) Hemi dobitnie pokazał jak zdzierają za używane z demobilu. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 listopada 2014r. o 22:51
hemi napisał(a):
~ napisał(a): Spróbuj w Bolesławicach na wylocie na Zgorzelec. Tam byłszrot ale nie wiem czy jeszcze funkcjonuje.


Funkcjonuje ,ale nierzadko części sa tam droższe niz nowe :(
Ogólnie szroty w okolicach:
- carro Leszno: 508532184,
- Dąbrowa : 604655890,
- Kraśnik : 508296903,
- Krzyżowa: 609199029,
- Osła: 603716156,
- Radogoszcz 501466460,
- Szprotawa 696280099

Oczywiście jak sie okaże ,że telefon np.nieaktualny to wyszukiwarkę uruchomić :)
A jak do francuzów to moze na Kubika na warsztacie cos maja ,lub znaja namiar- w koncu specjalizują się we francu :)

A poza tym wszelkie portale typu olx ,czy allegro.

Dobra opcja jest forum danej marki czy modelu ,tam zwykle jest jakas "graciarnia" i inny "komis" i mozna dorwac części :)

Na forum mej marki wszelkie kupię/sprzedam działa bardzo prężnie ,a części na rynku ogólnym zwykle maja zawyzone ceny..





dzięki hemi za konkretną odpowiedz jestes wielki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~r niezalogowany
15 listopada 2014r. o 10:10
Nie polecam szrot na wylocie do Zgorzelca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
15 listopada 2014r. o 10:21
kupuj tylko dobre zamienniki lub oryginały, raz płace za część i mam spokój na wiele lat,jak cię nie stać na oryginalną część to znaczy że cię nie stać na ten samochód zmień na tanią korse,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 listopada 2014r. o 14:25
w internecie- niejedną część już zakupiłam na allegro włącznie z silnikiem- za każdym razem wszystko funkcjonowało bez zarzutu i było z gwarancją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
15 listopada 2014r. o 15:59
~ napisał(a): no pewnie ze podróbę kupisz taniej tylko niektórym zależy na jakości.Z doświadczenia wiem że lepiej kupić używane ale oryginalne niż Chińskie badziewie.No jak kto woli.


Ale wiesz ,zalezy co :) czasem błotnik nie będzie pasował tak jak zamiennik ,róznie bywa z tymi zamiennikami.
Ale ja tu mówię o kierunkowskazie i reflektorze :)
I kierunek działał jak oryginał ,a reflektor robił dobre światło :)

Zgadzam się: czasem zamiennik nie da takiej jakości jak oryginał uzywany ,ale też czasem nie ma co dawać się łoić z kasy ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza