Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupię używane części do auta ?

~! niezalogowany
2 kwietnia 2015r. o 12:28
Coś Ci się chyba pomyliło tam nigdy nie było żadnego skupu katalizatorów.A to co piszesz to są pomówienia za które możesz Ponieść konsekwencje. Radzę się zastanowić przed kolejnym wyssanym z palca wpisem.Podejrzewam ze jesteś kimś z konkurencji i żal Ci d**e ściska ze komuś się interes kręci.Pozdrawiam środkowym palcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13609
#Modo nieaktywny
11 maja 2015r. o 15:52
Warto przejrzeć oferty z giełdy części o nazwie omoto (https://omoto.pl) i wiadomo większość używanych jak to na takiej giełdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemko niezalogowany
25 października 2015r. o 21:43
Szczerze to szkoda kasy na używane części. Lepiej dołożyć i kupić nowe i ma się wtedy pewność że auto pośmiga dłużej sprawne. Na ucando.pl jest szeroki wybór części i to niedrogich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dami niezalogowany
27 października 2015r. o 18:42
Oryginalne lub dobre zamienniki. Najlepiej z tej stronki: http://czesci-usa.com.pl/toyota/. Sam brałem tam części dwa razy do swojej Corolli. Jak mieszkasz w mieście, dostarczą w dzień :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Martynaa200 niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 11:00
Teraz jest wiele miejsc z używanymi częściami. Ja osobiście polecam http://motodemontaz.pl mają szeroki asortyment i myślę, że dobre ceny. Używane części to dobra alternatywa. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2015r. o 14:34
Matko z córką... Ile spamu....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GRYZLI niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 11:48
Tez uwazam ze lepiej dolozyc kase i kupic nowe. Ja zazwyczaj kupuje na domino24.eu Dobre ceny maja, dostawa zawsze na czas i zamowienie poprawne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
27 kwietnia 2016r. o 13:47
~GRYZLI napisał(a): Tez uwazam ze lepiej dolozyc kase i kupic nowe. Ja zazwyczaj kupuje na domino24.eu Dobre ceny maja, dostawa zawsze na czas i zamowienie poprawne.


Ale wszystko zależy od tego jaka to część i od różnicy ceny nowa a używana.
Jeśli chodzi o kwestie blacharskie,wnetrza,szyby itp to lepiej używaną.,często znajdzie sie oryginał i to pod kolor ;)
Podobnie z kompletnymi podzespołami typu silnik,skrzynia biegów ,czy np.most,wiadomo ,jet to troszkę kot w worku ,ale z drugiej strony często jest gwarancja rozruchowa ;)
Ceny nowych takich elementów to kosmos.

Pomiędzy nowymi a używanymi są części regenerowane typu wtryski,alternatory,czy rozruszniki.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.