Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koalicja w powiecie będzie kontynuowana
~:) niezalogowany
17 listopada 2014r. o 14:44
I co teraz robić będzie Jozo,Kruszyna,Prezes basenu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 15:01
I to jest właśnie demokracja ! Pozbyliscie sie pewnych osób ale kto ich rozliczy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
17 listopada 2014r. o 15:46
Bardzo dobrze, dość komuchów przy władzy, mam nadzieje, że Prezes PSL Marian Haniszewski wywalczy z koalicjantem dla swojego klubu posadę Starosty Bolesławieckiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~realista niezalogowany
17 listopada 2014r. o 15:50
Jak już, to wice...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 16:04
Rozpoczyna się kolejna kadencja tzw.wojny "powiatowo- miejskiej".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~yupik niezalogowany
17 listopada 2014r. o 16:26
Powinno być tak, że fotel starosty ma wygrywająca partia i osoba z tej partii która zebrała najwięcej głosów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OLEE niezalogowany
17 listopada 2014r. o 16:53
Poprzedni starosta da się pokroić aby utrzymać stanowisko mam nadzieje że PSL będzie miało jaja i zawalczy o starostwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 17:00
matic napisał(a): Byłem w komisji, skończyliśmy o 6 rano niektórzy o 8, i to mój ostatni występ w wyborach. Młodzi ludzie wyjechali a ci co zostali głosują na starych betonów.TUTAJ NIC SIĘ NIGDY NIE ZMIENI. Ludzie pragnący zmian, myślący są promilem! (patrząc na głosy). Reszta to tumany, nie potrafią myśleć. Są tak przygnieceni, że sformułowanie jakiejkolwiek wypowiedzi graniczy z cudem. Nie wchodziłem nawet w dyskusję. Tak więc tak to wyglądało.


Skoro tak źle tym co wyjechali , to mogli przyjechać i zagłosować, żeby coś zmienić - mieli szansę - nie głosowali - niech się nie wypowiadają i nie biadolą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza