Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koalicja w powiecie będzie kontynuowana
~sympatyk niezalogowany
17 listopada 2014r. o 17:35
PSL-cy dali popalić tym łosiom, nie dajcie się teraz zmanewrować tym cwaniakom przy korycie, brać Powiat i mądrze rządzić a mądrych ludzi Wam nie brakuje powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
17 listopada 2014r. o 18:58
Głosowałem na PSL.Mam nadzieję,że starostą zostanie pan Haniszewski.Świetny wynik,Pozdrawiam pracowitych rolników.czego nie można powiedzięć o innych,co 5 srok za ogon trzymają i tylko liczą ile im przybywa na konci.PSL-owcy pokażcie im gdzie ich miejsce.Gratulacje..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tylko PSL niezalogowany
17 listopada 2014r. o 21:32
Chłopy czas najwyższy mieć starostę w powiecie, zawalczcie o to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tylko PSL niezalogowany
17 listopada 2014r. o 21:32
Chłopy czas najwyższy mieć starostę w powiecie, zawalczcie o to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 21:41
~wyborca napisał(a): Głosowałem na PSL.Mam nadzieję,że starostą zostanie pan Haniszewski.Świetny wynik,Pozdrawiam pracowitych rolników.czego nie można powiedzięć o innych,co 5 srok za ogon trzymają i tylko liczą ile im przybywa na konci.PSL-owcy pokażcie im gdzie ich miejsce.Gratulacje..........


A ja Haniszewskiemu (choć go nie znam) radzę trzymać mocny, bo pochodzący z bezpośredniego wyboru mandat wójta. Starostą wybranym przez radę powiatu się tylko bywa, wystarczy zmiana woli radnych i już po staroście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 21:50
Dobre :D Tak to jest jak się niezorientowani wypowiadają :D Akurat tu jest zbieżność nazwisk.

Zmoderowano 18.11.2014 godz.19:51 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 listopada 2014r. o 22:56
Brawo, na pohybel zakompleksionym ROMANOWYM :> !! Koniec wieńczy dzieło!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 9:21
~ napisał(a): Brawo, na pohybel zakompleksionym ROMANOWYM :> !! Koniec wieńczy dzieło!


Brawo na pohybel wyborcom - koniec wieńczy dzieło: muszą oprócz neurologii w Wojewódzkim wykończyć jeszcze wszystkie inne oddziały (już teraz szpital to dno), muszą wszystkie pozostałe drogi powiatowe które jeszcze dziurawe nie są zamienić w gruzowisko, najlepszą bolesławiecka szkołę umiescić na trzytysięcznym miejscu w Polsce.
Dopiero wtedy bezmózgi poczują satysfakcję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego