Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maciej Małkowski: Dziękuję!
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 1:19
Nawiedzony anonimie, jeśli piszesz cyt. "tyle, że znaleźć w "klice Romana" kogoś kompletnie niekompetentnego, a mającego pracę tylko dlatego, że "swojak" jest bardzo trudno". Jeśli tak piszesz, to albo jesteś mało spostrzegawczy, albo z ratuszowej kliki. W UM są świetni pracownicy, a na stołkach nieudacznicy.
Za 4 lata Małkowski na pewno zwycięży!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 8:13
I jak szczerze wierzyłem, że wyborcy MM to ludzie inteligentni i wierzący w nową jakoś przy wyborze ich kandydata, tak wypowiedzi Olka czy tajemniczego X przekonują mnie, ze to tylko ludzie, którzy są "przeciw". Bez argumentów i przemyśleń. Nie widzą nawet, ze to oni są agresywni, opryskliwi i rzucającymi oszczerstwa wobec osoby mające inne zdanie niż oni, a do tego nie znają historii lokalnego samorządu i UM. Sprawdź więc Oluś kto był w ekipie rządzącej, gdy MM przyjęto do pracy w biurze obsługi Rady Miasta, a ty X-ie zdefiniuj o jakie "stołki" ci chodzi. Bo po części może i dobrze piszesz. Kilka stanowisk w UM jest "politycznych" (jak przy każdej władzy, czy to MM, czy PR) i tu możesz mieć rację. Uogólniając jednak te "stołki" robisz krzywdę wielu kompetentnym urzędnikom. I raz jeszcze podkreślam, że nie mam z władzą i urzędami nic wspólnego. Może to wreszcie dotrze do niektórych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 listopada 2014r. o 8:30
No nie przesadzaj Kolego 217 :) Osobiście wierzę , że i Piotr Roman może dokonać kilku znaczących zmian , pod warunkiem , że będzie chciał. " Zwolennicy " Małkowskiego , to nie tylko " przeciwnicy" To raczej Ludzie , którzy przestali wierzyć w możliwość zmian pod auspicjami Romana. Dręczy nas , jak widać więc brak wiary , a zarazem pcha do przodu nadzieja na zwycięstwo Małkowskiego w następnych wyborach. To , że Prezydent tak na prawdę nie wiele może , to mamy już ustalone , przynajmniej między sobą Kolego 217 ;) Marzy mi się taki stan w którym lokalna władza scentralizuje się , nie będzie rywalizacji między powiatem , a miastem , a to w swojej kampanii Ma- cieng ( konotacja do chińskiej mądrości ludowej :) ) podkreślał.
Zgodnie z dewizą : zgoda buduje i na przekór zasadzie : dziel i rządź .

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pola niezalogowany
18 listopada 2014r. o 8:45
~ napisał(a): I jak szczerze wierzyłem, że wyborcy MM to ludzie inteligentni i wierzący w nową jakoś przy wyborze ich kandydata, tak wypowiedzi Olka czy tajemniczego X przekonują mnie, ze to tylko ludzie, którzy są "przeciw". Bez argumentów i przemyśleń.


Spokojnie, zapewne były kolego Macieja, a obecnie człowieku z ratusza znający szczegóły z jego życia zawodowego. Znasz je, ale nimi manipulujesz, to pokazuje słabość ludzi z magistratu. Nerwy wam puściły i emocje i nie możecie przestać atakować Macieja. To pokazuje wasz brak klasy i butę.... ale spokojnie, kropla drąży skałę. Eh żenujący jesteście... Weź się lepiej do roboty urzędniku, bo robisz za moje podatki!
Ps. Aha, zapomniałeś napisać: jak Maciej miał 4 lata to, przedszkole tez mu rodzina załatwiła, bo miejsc nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 9:27
Nie trzeba być w czyjejkolwiek klice by nie zauważyć, że ten wieczny chłopiec sam niczego nie dokonał, nie ma żadnej wizji żadnej charyzmy ani osobowości. Ani on ani jego zwolennicy nie pokazali na czym opierają swoje naiwne nadziej, że potrafi zmienić coś na lepsze.
Nie ma do tado żadnych racjonalnych podstaw - tylko puste słowa i naiwna wiara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pola niezalogowany
18 listopada 2014r. o 9:38
~ napisał(a): Nie trzeba być w czyjejkolwiek klice by nie zauważyć, że ten wieczny chłopiec sam niczego nie dokonał, nie ma żadnej wizji żadnej charyzmy ani osobowości. Ani on ani jego zwolennicy nie pokazali na czym opierają swoje naiwne nadziej, że potrafi zmienić coś na lepsze.
Nie ma do tado żadnych racjonalnych podstaw - tylko puste słowa i naiwna wiara.


ten, wg ciebie, wieczny chłopiec jako pierwszy w historii pontyfikatu Romana swoją wizję samorządu i osobą powaznie zagroził obecnej władzy. Nie miał przy tym wg mnie mocnego wsparcia Cołokidziego, który gdyby chciał wpompowałby w jego kampanię mnóstwo kasy i gdyby tak było rok przed wyborami dziś by wygrał. Małkowski od kilku lat działa aktywnie społecznie, pomaga ludziom i widac to doceniono. Jest najbardziej aktywnym radnym w powiecie (poczytaj protokoły). A Ty co pokazujesz? anonimowe stękania, nic więcej. Rozumiem, że jesteś zły bo czujesz, że kruszy się koryto z którego zapewne zacnie zasysasz. Masz jeszcze 4 lata, najedz się do syta... z moich podatków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 listopada 2014r. o 10:31
Pola, ostatni raz mówię - nie jestem ratuszowy, ani żaden inny urzędnik. Z władzą nie mam nic wspólnego, a pana Macieja znam, jak większość ludzi... Z widzenia, jakiejś jego pracy, i w ratuszu i w samorządach i w ZB. Tyle tylko, że od dawna interesują mnie (dla siebie) lokalne układy, "załatwiactwo", koneksje. Te "brudne" sprawki nie dotyczą tylko MM ale to on jest teraz "na tapecie", bo sam się wystawił. Nota bene to ciekawostką jest, w jaki sposób pan Maciej otrzymał i obecne zatrudnienie (hi, hi, hi)... I możesz być pewna, ze za 4 lata pan Maciej nie wystartuje do walki o prezydenturę. Kandydaci ZB od wielu lat stosują taktykę "spróbujemy" i zmieniają kandydatów w każdych wyborach. Zresztą... za 4 lata mało kto z obecnych wyborców będzie pamiętał kandydata ZB. Tak, jak mało kto pamięta, jaki był kandydat 8 czy 12 lat temu hi, hi, hi (a ja pamiętam). Daj więc sobie spokój Kobieto z teoriami, że PR szanują i bronią tylko "ratuszowi". Jestem najzwyklejszym ze zwykłych mieszkańców miasta i dobrze mi z tym. A, że w bajki MM nie uwierzyłem, to tylko fakt, że używam mózgu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pola niezalogowany
18 listopada 2014r. o 10:42
No bardzo wiarygodne jest to co piszesz w kontekście jak piszesz :) Pana Maciej ludzie zapamiętają jako pierwszego, który spowodował grozę w obozie ratuszniaków i ludzi z nimi związanymi. Przez moment widzieli swoją klęskę, utraty lukratywnych posadek, koneksji, wpływów i tego jak bezradni po wygranej Małkowskiego będą. Wiem o tym, że tak było. Tym razem im się udało, za 4 lata wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.