Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PRZEGLĄDA AUTA

1799
#koehl nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 3:50
witam
W połowie grudnia kończy mi się przegląd,więc mam pytanie gdzie mogę go zrobić w Bolesławcu lub okolicach.
Dziękuje za pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rolnik niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 4:40
Jak masz problem ze znalezieniem takiego miejsca to obawiam się, że masz problem ze wzrokiem. I to poważny. Raczej dyskwalifikujący i prawo jazdy powinieneś zwrócić ze względu na bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników drogi.
Ja bym szukał w kościele albo na stoisku mięsnym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~don wasyl bez romy niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 5:49
w połowie grudnia mówisz..... hmmmm... może być ciężko bo jest ślisko a one ( te przegląda ) tak popieprzają po lodzie ,że ciężko je złapać !
Próbuj rzeczywiście na mięsnym jak proponuje rolnik ale ja bym jeszcze proponował przy stoisku z karpiami na Zgorzeleckiej lub na poczcie . :D [img=1417409356_5ek7hip.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 6:21
Ludzie ogarnijcie się!!

Poza internetem też istnieje świat! Opuściłbyś swoją norkę , wzięta na kredyt na 500 lat i w ciągu zaledwie pięciu minut znalazłbyś dwie stacje diagnostyczne w naszej bolesławieckiej metrolpolii!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 8:16
~rolnik napisał(a): Jak masz problem ze znalezieniem takiego miejsca to obawiam się, że masz problem ze wzrokiem. I to poważny. Raczej dyskwalifikujący i prawo jazdy powinieneś zwrócić ze względu na bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników drogi.
Ja bym szukał w kościele albo na stoisku mięsnym


po pierwsze kierowca ma przestrzegac przepisy i zwracac uwage na znaki,a nie na miesny,warzywniak czy cos innego,a po drugie jak masz gowno do powiedzenia do sie nie udzielaj,moze ktos nie jest z boleslawca,więc nie ma mozliwosci wiedziec gdzie cos takiego jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ferd niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 8:36
Czternaście stacji w powiecie i problem gdzie............
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 10:08
człowieku gdzieś Ty się do tej pory chował? ;) Na rondzie na Kruszyn robią przegląd przez internet .Przynajmniej tak się ogłaszają. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 11:04
~ napisał(a): człowieku gdzieś Ty się do tej pory chował? ;) Na rondzie na Kruszyn robią przegląd przez internet .Przynajmniej tak się ogłaszają. ;)


jak przez internet,mozesz dac mi jakies namiary
problem jest w tym ze teraz nie ma mnie w boleslawcu i chce sie przed samymi swietami umowic telefonicznie aby nie bylo problemow z przyjeciem mnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.