Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PRZEGLĄDA AUTA

~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 11:26
koehl napisał(a):
~ napisał(a): człowieku gdzieś Ty się do tej pory chował? ;) Na rondzie na Kruszyn robią przegląd przez internet .Przynajmniej tak się ogłaszają. ;)


jak przez internet,mozesz dac mi jakies namiary
problem jest w tym ze teraz nie ma mnie w boleslawcu i chce sie przed samymi swietami umowic telefonicznie aby nie bylo problemow z przyjeciem mnie


No comment!

Spójrz na drugą odpowiedź na Twoje zapytanie, masz tam wszystko!

Masakra, a potem wielkie zdziwienie, że na wyborach oddano tyle nieważnych głosów. Cóz, pokolenie gimnazjów najwyraźniej dorasta....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 grudnia 2014r. o 11:31
O ile się nie mylę to przegląd możesz zrobić w dowolnej stacji w całej POLSCE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8325
#sarna1974 nieaktywny
1 grudnia 2014r. o 11:34
~ napisał(a): O ile się nie mylę to przegląd możesz zrobić w dowolnej stacji w całej POLSCE.

sarna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo