Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Foliowe rękawiczki w marketach

~ niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 11:09
Umiem piec różnego rodzaju chleby i bułki także już nie mówiąc o ciastach,ale rzadko kiedy mi się chce to robić ,przeważnie mi się nie chce ,ale coś czuję ,że jeszcze kilka wpisów w tym temacie i po przeczytaniu ich zacznie mi się chcieć ;) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 13:20
~zniesmaczona napisał(a): Ludzie ,czy Wy wiecie do czego służą foliowe jednorazowe rękawiczki w marketach ?
Mam wrażenie ,że 3/4 społeczeństwa nie. Otóż jak bierzesz pieczywo z półki ,czyli bułki ,rogaliki itd, itp ,załóż te rękawiczki co wiszą z reguły tuż obok ,bo człowiek nie chce jeść bułek wymacanych tysiącem rąk .
W Lidlu na każdych drzwiach od pieczywa napisane jest jak BYK ,UŻYWAĆ RĘKAWICZEK Niestety jedna z drugim pcha łapska,przebiera wybiera ,no MASAKRA !


kobieto ja na twoim miejscu w masce bym chodził aby bakterii nie złapać !!!


Zmoderowano 03.12.2014 godz.17:43 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 grudnia 2014r. o 16:51
eh...nie przeszkadza wam to wszystko kiedy kupujecie pajdę chlebka ze smalcykiem w słynne na cały świat ''święto ceramiki'' ;) w tym roku miałem okazję zrobić wspaniałą fotkę właśnie takiego wystawionego chlebka...niestety wróbel nie chciał czekać :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniesmaczona niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 17:30
~Beata napisał(a): Chwila, swoje bułki mogę do woli obmacywać a innych nie dotykam przy wyjmowaniu więc o co ta afera? Popracujcie trochę w sklepie to dacie spokój woreczkom, tyle razy co to pieczywa wala się np.po podłodze to masakra!



I takie komentarze wkur*wia*ją mnie najbardziej . Ciekawe jak dotkniesz swoim łapskiem taką na przykład zimną bułeczkę ,gdy wkoło leżą cieplutkie .To co zabierasz ją do woreczka ,bo już ją macałaś ?? NIE WIERZĘ !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 18:18
Sterylni żyją krócej . ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 19:52
~zniesmaczona napisał(a):
~Beata napisał(a): Chwila, swoje bułki mogę do woli obmacywać a innych nie dotykam przy wyjmowaniu więc o co ta afera? Popracujcie trochę w sklepie to dacie spokój woreczkom, tyle razy co to pieczywa wala się np.po podłodze to masakra!



I takie komentarze wkur*wia*ją mnie najbardziej . Ciekawe jak dotkniesz swoim łapskiem taką na przykład zimną bułeczkę ,gdy wkoło leżą cieplutkie .To co zabierasz ją do woreczka ,bo już ją macałaś ?? NIE WIERZĘ !


A co chcesz iść ze mną na zakupy? ZAPRASZAM! Dla mnie ciepłe nie znaczy lepsze więc nie szukam takich, poza tym kupuję zazwyczaj słodkie a te raczej nie są ciepłe, mam na tyle taktu żeby nie dotykać tego CO NIE MOJE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniesmaczona niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 19:59
~ napisał(a): Sterylni żyją krócej . ;)




heheh , nie uważam się za sterylną :P Ale ...Niech do około 100 bułek podejdzie bez rękawiczek 50 osób.Z 10 było przed zakupami w kiblu,powiedzmy ,że 5 umyło potem ręce,jest zimno około 20 osób ma katar około 15 wytarło w rękę ...jedziemy na zakupy po pracy ,ręce też nie zawsze czyste .No i kupujemy sobie taką bułeczkę a tam 3 rodzaje moczu,10 rodzai kataru ,o zwykłym brudzie i łuszczącym naskórku nie wspomnę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zniesmaczona niezalogowany
3 grudnia 2014r. o 20:02
~Beata napisał(a):
~zniesmaczona napisał(a):
~Beata napisał(a): Chwila, swoje bułki mogę do woli obmacywać a innych nie dotykam przy wyjmowaniu więc o co ta afera? Popracujcie trochę w sklepie to dacie spokój woreczkom, tyle razy co to pieczywa wala się np.po podłodze to masakra!



I takie komentarze wkur*wia*ją mnie najbardziej . Ciekawe jak dotkniesz swoim łapskiem taką na przykład zimną bułeczkę ,gdy wkoło leżą cieplutkie .To co zabierasz ją do woreczka ,bo już ją macałaś ?? NIE WIERZĘ !


A co chcesz iść ze mną na zakupy? ZAPRASZAM! Dla mnie ciepłe nie znaczy lepsze więc nie szukam takich, poza tym kupuję zazwyczaj słodkie a te raczej nie są ciepłe, mam na tyle taktu żeby nie dotykać tego CO NIE MOJE!




Taaa jasne ,wszyscy którym zwróciłam uwagę tak właśnie mówili .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.