Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

IMPERIUM - Urodziny rocznika 00

~Matka niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 9:55
Jak tak można 14 latkowie na dyskotece nocnej i to z piwem czy to jest zgodne z prawem? Co na to rodzice?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 10:49
~won! napisał(a): Same na żelowane brudasy i młode kure...ki tam chodzą.
A potem płacz bo moje dziecko (15-16lat) jest w ciąży jak to się stało.... Bo rodzice ...e puste i tyle !

Skąd możesz wiedzieć kto tam chodzi, jeżeli nie jesteś wyżelowanym.., ani młodą..?
Czyżby mamą któregoś z nich?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 12:43
Jakieś jaja... 14??.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 12:48
~nie napisał(a): Jakieś jaja... 14??.


Albo ktoś sobie jaja robi ... A może już dla 10 impra z piaskiem i wódą ... A co tam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Matka niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 12:51
To nie są jaja tam są wpuszczenie dzieci od rocznika 2000 poza tym Pan z Imperium reklamuje alkohol dla tych dzieci, jest to moim zdaniem oburzające i moim zdaniem powinna zająć się tym Policja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamila niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 13:19
Popieram,mój syn jest z rocznika 2000,wygląda jakby miał 18 lat ale nie znaczy to,że tak ma się zachowywac i bawic w takim miejscu i w taki sposób.To zależy od nas -RODZICÓW...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 13:36
~Kamila napisał(a): Popieram,mój syn jest z rocznika 2000,wygląda jakby miał 18 lat ale nie znaczy to,że tak ma się zachowywac i bawic w takim miejscu i w taki sposób.To zależy od nas -RODZICÓW...
tja napewno, pewnie jeszcze szczypior mu nie urósł na warze a ty juz 18 lat haha :D ogarnijcie sie matki polki bo dzieci wasze to szczury imperialne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
5 grudnia 2014r. o 13:53
~Kamila napisał(a): Popieram,mój syn jest z rocznika 2000,wygląda jakby miał 18 lat ale nie znaczy to,że tak ma się zachowywac i bawic w takim miejscu i w taki sposób.To zależy od nas -RODZICÓW...


a moze chodzi tylko ty o tym nie wiesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza