Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

IMPERIUM - Urodziny rocznika 00

~ niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 14:01
~ napisał(a):
~won! napisał(a): Same na żelowane brudasy i młode kure...ki tam chodzą.
A potem płacz bo moje dziecko (15-16lat) jest w ciąży jak to się stało.... Bo rodzice ...e puste i tyle !

Skąd możesz wiedzieć kto tam chodzi, jeżeli nie jesteś wyżelowanym.., ani młodą..?
Czyżby mamą któregoś z nich?




Nie trzeba tam chodzić aby wiedzieć ,gdyż wiesci się roznoszą długo i szeroko,nie jestem ani matką ,ani osobą młodą ,która tam kiedykolwiek była ,a to co się słyszy o tym klubie to zgroza,tylko się dziwię matkom ,że pozwalają dzieciom na takie rzeczy ,bo nikt nie uwierzy ,że do nich nie dociera co się tam dzieje.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 14:41
Mega reklama, powinni podać po ile mają jabole. Według mnie wstyd tam kogoś zaprosić, bo co to za lokal co reklamuje się tanim alkoholem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sporadyczny bywalec niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 17:29
Po pierwsze na wejściu dostaje się pieczątkę albo dla pełnoletnich, albo dla niepełnoletnich (niepełnoletnim nie sprzedaje się alkoholu na barze). Po drugie co tam się niby dzieje? Przecież tam teraz w piątki bawią się tylko licealiści (i to przeważnie I i II LO ), a wszelkie 'sianie mety' jest szybko pacyfikowane przez ochronę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
5 grudnia 2014r. o 17:40
hej moderatorze - to jest nagabywanie młodzieży do spożywania alkoholu . Przecież to jest karalne!
Śpicie ??

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 17:48
rafix0016 napisał(a): hej moderatorze - to jest nagabywanie młodzieży do spożywania alkoholu . Przecież to jest karalne!
Śpicie ??

Moderator/ admin nie zauważy tego tematu, zgadnijcie czemu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
5 grudnia 2014r. o 18:51
a ja mam w dupie ,że mają sponsoring za reklamę. Moje dziecko może to czyta , wasze też . Za byle pierdoły usuwane są tematy a tutaj takie coś i nic......
Może zrobicie casting do bolecplayboya dla 12- latek ??? :>

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MMMMMOOOOOODDDDEEEEERRRRAAAATTTTOOOORRRR niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 19:08
bo kobieta lekkich obyczajow moderatorzy śpią !! !! !! !! ale kobieta lekkich obyczajow mnie za klnięcie zaraz zmoderują !! !! !! !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MMMMMOOOOOODDDDEEEEERRRRAAAATTTTOOOORRRR niezalogowany
5 grudnia 2014r. o 19:09
bo kobieta lekkich obyczajow moderatorzy śpią !! !! !! !! ale kobieta lekkich obyczajow mnie za klnięcie zaraz zmoderują !! !! !! !!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza