Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Woda pod dywanikiem w aucie

~Pol niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 15:10
być może pękła Ci nagrzewnica :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KIER. niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 16:34
OBAWIAM SIĘ,ŻE PRZYCZYNA POWAŻNIEJSZA.JEŚLI AUTO MA SWOJE LATA,MOGĄ BYĆ PO PROSTU DZIURY W PODŁODZE.A WTEDY ALBO BLACHARZ,ALBO CHLASTAWA.WIESZ KTO TO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12470
#NiepoprawnyMen nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 17:03
~KIER. napisał(a): OBAWIAM SIĘ,ŻE PRZYCZYNA POWAŻNIEJSZA.JEŚLI AUTO MA SWOJE LATA,MOGĄ BYĆ PO PROSTU DZIURY W PODŁODZE.A WTEDY ALBO BLACHARZ,ALBO CHLASTAWA.WIESZ KTO TO.
auto jest z 98 roku, ale nie ma zadnych dziur, tydzien temu bylem na przegladzie i podwozie jest bez zarzutow, wszystkie koreczki pod spodem na swoim miejscu, lisci tez w podszybiu nie ma..nie mam pojecia, trzeba by bylo rozebrac to i pouszczelniac te miejsca moze ktore moga byc podejrzane..z tym ze ja nie mam do tego nerwow zaraz bym cos polamal..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KUK niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 19:23
Zależy jaka to marka?
W BMW E39 podobna sytuacja była i był zatkany odciek wody pod filtrem powierza, taki otwór który zapewnia spływanie wody z przedniej szyby i z podszybia. Są takie dwa otwory po obydwu stronach samochodu. Jak nie masz pojęcia, to czeka Cię warsztat, bo trzeba trochę plastików porozkręcać.

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NN niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 19:46
W WV Sharan miałem taki przypadek - wina łączenie przewodu płynu do spryskiwacz tylnego koło progu od strony kierowcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12470
#NiepoprawnyMen nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 21:25
Dzieki wszystkim za porady, bez mechanika sie nie obejdzie raczej, tylko pytanie czy sobie poradzi z tak nietypowa i ciezka do lokalizacji usterka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcin niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 21:31
Wyczysc kanaly odprowadzajace wide pod masks I tyl,a klapa I bedzie ok .to pewnie vw albo seat Bo te typy tak maja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12470
#NiepoprawnyMen nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 21:36
~marcin napisał(a): Wyczysc kanaly odprowadzajace wide pod masks I tyl,a klapa I bedzie ok .to pewnie vw albo seat Bo te typy tak maja
audi a3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.