Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Woda pod dywanikiem w aucie

~ niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 22:27
NiepoprawnyMen napisał(a): auto jest z 98 roku,


O lol, 16 lat, toż to złom ...

kazdy samochod po 10 latach od produkcji powinien być złomowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 22:45
ja tak kiedyś miałem szukałem wszędzie i nic dałem spokój,aż przyszło mi wymienić szybę czołową i po problemie.Gdzieś klej nie trzymał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 22:47
~ napisał(a): ja tak kiedyś miałem szukałem wszędzie i nic dałem spokój,aż przyszło mi wymienić szybę czołową i po problemie.Gdzieś klej nie trzymał.
sprawdź dokładnie czy to woda czy płyn weź na język
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 23:14
~ napisał(a):
NiepoprawnyMen napisał(a): auto jest z 98 roku,


O lol, 16 lat, toż to złom ...

kazdy samochod po 10 latach od produkcji powinien być złomowany

ty rupciu tez od 5 lat powinienes byc na cmentarzu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12470
#NiepoprawnyMen nieaktywny
7 grudnia 2014r. o 9:25
~ napisał(a):
NiepoprawnyMen napisał(a): auto jest z 98 roku,


O lol, 16 lat, toż to złom ...

kazdy samochod po 10 latach od produkcji powinien być złomowany
Twój mózg już też dawno powinien być zezłomowany :/ , a do kolegi odnosnie plynu, u mnie to jest czysta woda, gdyz plyn by sie pienił itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
7 grudnia 2014r. o 11:14
Być może uszczelka przy szybie gdzieś ma feler i woda przecieka, powoli ale jednak przesiąka. To w starszych autach się zdarza. Mają już swój wiek i materiał się zużywa niestety. Na końcu ul. Zabobrze jest warsztat gdzie wymieniają szyby- mają nowe i używane- podjedź i popytaj może Ci pan pomoże, doradzi. Ewentualnie wymienisz szybę, albo Ci uszczelni. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomasz niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 11:14
Witam,
1. Sprawdź kolego miejsce, w którym linka od otwierania maski wchodzi przez grodź do wnętrza. 99% przypadków wilgoci od strony kierowcy jest spowodowane właśnie tą nieszczelnością.
2. Sprawdź uszczelkę przy bocznej szybie (od kierowcy) czy po przez drzwi woda nie wlatuje do środka.
Wąż z wodą i sprawne oko załatwi sprawę...
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 12:14
ojciec napisał(a): Być może uszczelka przy szybie gdzieś ma feler i woda przecieka, powoli ale jednak przesiąka. To w starszych autach się zdarza. Mają już swój wiek i materiał się zużywa niestety. Na końcu ul. Zabobrze jest warsztat gdzie wymieniają szyby- mają nowe i używane- podjedź i popytaj może Ci pan pomoże, doradzi. Ewentualnie wymienisz szybę, albo Ci uszczelni. Pozdrawiam.
co najwyżej jak pisałem źle klejona szyba gdzieś klej puścił pod szybą puźniej jest uszczelka,ale gdy tej uszczelki nie ma to nie maprawa ciec jak jest dobrze obklejona i osadzona szyba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza