Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PILNE Skradziono portfel z dokumentami

4070
#luke nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 23:12
Skradziono portfel brązowy z bykiem wraz z dokumentami jak ktoś znajdzie dokumenty z nazwiskiem Sadleja proszę o kontakt


Dopisane 06.12.2014r. o godz. 23:12:

luke napisał(a): Skradziono portfel brązowy z bykiem wraz z dokumentami jak ktoś znajdzie dokumenty z nazwiskiem Sadleja proszę o kontakt
513762687
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~... niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 23:16
idz na policje ,takie ogloszenie tutaj nic ci nie pomoze ,musisz to zgłosic policji zeby brali pod uwage numer dowodu ,zeby nie byl wykorzystany dalej ,i ewentualnie do banku jesli miales jakies karty płatnicze ,a dopiero pozniej dodac ogloszenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4070
#luke nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 23:22
wszystko robiłem i na koniec właśnie dodałem ogłoszenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
6 grudnia 2014r. o 23:38
Może temat na czerwono!
Moderatorrr!

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mariusz niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 23:49
Poszukaj w obrębie miejsca kradzieży gdyż bardzo często złodziejowi zależy jedynie na gotówce i pozostałe rzeczy wyrzuca po przeglądnięciu zawartości portfela zaraz po kradzieży... śmietniki, krzaczki :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4070
#luke nieaktywny
6 grudnia 2014r. o 23:51
tez szukałem ale jutro ide na krzaki przetrzepac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iw niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 10:24
w jakim rejoinie miasta była krtadzież?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 14:31
jeśli to nie była kradzież tylko np. zagubienie to policje to guzik obchodzi niestety, ale są w bc jeszcze ludzie uczciwi ktorzy bezinteresownie potrafią pomoc w takiej sytuacji :) ps.pozdrawiam pana ktory znalazł i zwrocił moje dokumenty niespelna miesiąc temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego