Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PILNE Skradziono portfel z dokumentami

~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 14:54
jeśli to nie była kradzież tylko np. zagubienie to policje to guzik obchodzi niestety, ale są w bc jeszcze ludzie uczciwi ktorzy bezinteresownie potrafią pomoc w takiej sytuacji :) ps.pozdrawiam pana ktory znalazł i zwrocił moje dokumenty niespelna miesiąc temu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pat niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 16:48
Mi jak zakosili portfel z dokumentami i pieniędzmi, to na drugi dzień znalazłem go w mojej skrzynce pocztowej.
Niestety pieniądze sobie wzięli za fatygę, ale dokumenty zwrócili.
Nie dziękowałem im, ale zadowolony jestem, że nie musiałem wszystkich dokumentów wyrabiać od nowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 18:08
~pat napisał(a): Mi jak zakosili portfel z dokumentami i pieniędzmi, to na drugi dzień znalazłem go w mojej skrzynce pocztowej.
Niestety pieniądze sobie wzięli za fatygę, ale dokumenty zwrócili.
Nie dziękowałem im, ale zadowolony jestem, że nie musiałem wszystkich dokumentów wyrabiać od nowa.


Nie zrobiłeś najlepiej. Kradzież dowodu osobistego zgłasza się zawsze na policji. Mówili niedawno o podobnej sytuacji w telewizji. Kobiecie ukradli dowód, po czym następnego dnia jej oddali. Ponad rok od kradzieży dostała pismo od komornika, że nie spłaca swojej chwilówki. Złodzieje na podstawie jej dowodu stworzyli nowy, ale z innym zdjęciem i to wystarczyło na zaciągnięcie chwilówki.... Takie nienormalne czasy teraz mamy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nkg niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 18:15
widziałem goscia który wiózł na dachu auta saszetke
jak mu kiwałem i pokazywałem na dach auta to zrobił groźną mine i pukał się w głowe że niby czego chcę od niego
ale jak dojechał do ustąp pierwszeństwa wyskoczył z auta i zrobił bardzo głupią mine.
Teraz nie zwracam uwagi roztargnionym !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pat niezalogowany
7 grudnia 2014r. o 18:32
Minęło już kilka lat i nic. Mam nadzieję, że niczego nie nakombinowali, na zgłaszanie to już za późno.
Dzięki za radę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
7 grudnia 2014r. o 22:25
luke napisał(a): Skradziono portfel brązowy z bykiem wraz z dokumentami jak ktoś znajdzie dokumenty z nazwiskiem Sadleja proszę o kontakt-
-513762687


Powodzenia
:)

Moje zgubione dokumenty,przyszły pocztą,więc współczuję Ci :(...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4070
#luke nieaktywny
8 grudnia 2014r. o 5:54
Oto Polska właśnie ... niedość że napadną to okradną .... ale na szczęście pieniędzmi się nie nacieszył bo wiele tam nie było


Dopisane 08.12.2014r. o godz. 05:54:

może ktoś znajdzie gdzieś w krzakach na ul zgorzeleckiej koło rosmana bo tam był napad na moją osbę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8959
#Gagatka nieaktywny
8 grudnia 2014r. o 12:05
~pat napisał(a): Mi jak zakosili portfel z dokumentami i pieniędzmi, to na drugi dzień znalazłem go w mojej skrzynce pocztowej.
Niestety pieniądze sobie wzięli za fatygę, ale dokumenty zwrócili.
Nie dziękowałem im, ale zadowolony jestem, że nie musiałem wszystkich dokumentów wyrabiać od nowa.


A skąd wiesz, że to właśnie te osoby które go odesłały wzięły pieniądze?
Ja kiedyś oddałam portfel osobiście który znalazłam, gdyż akurat mieszkałam nie daleko i zostałam oskarżona o kradzież pieniędzy które były w środku. Aż się odechciewa pomagać takim ludziom. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.