Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmieci zniknęły
7612
bax
9 grudnia 2014r. o 22:36
Odkąd weszła nowa ustawa "śmieciowa" ,jest tych śmieci,odpadów coraz to więcej,ceny podwyższono co najmniej o połowę...
Ludzie piszą pisma,interweniują bez odzewu..dopiero jak sprawa trafia do mediów -nagle "problem " znika...

Czy na prawdę każdą sprawę trzeba "nagłaśniac` "?...
W taki razie kto za to odpowiada,ludzie krocie płacą regularnie,a śmieci nie są na czas wywożone z kontenerów,liście (kompost) zalega ...nooo przedtem takiego problemu nie było:)

nooo ale jak w temacie,była akcja ,jest reakcja :)
Brawo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 23:27
zależy w jakiej gminie :) ja na swoją nie narzekam a śmieci zawsze zabierają i grafik na cały rok ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 grudnia 2014r. o 0:08
Dobrze, że bolec.info jest tak blisko...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr Tutak niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 7:36
Szanowny Panie Redaktorze
W nawiązaniu do artykułu z dnia 9.12.2014 r., pod tytułem „ Zniknęły Śmieci”, informujemy, że teren byłej mleczarni przy ul. Jeleniogórskiej został uprzątnięty na zlecenie właściciela tego terenu firmy Hoffman & Sigl Spółka z o.o. z Sopotu. Jedynym wykonawcą prac porządkujących ten teren był Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Bolesławcu. Nieprawdziwa jest zatem informacja, która została podana do publicznej wiadomości jakoby Zarząd Dróg Powiatowych uczestniczył w porządkowaniu tego terenu, bo jest to kompletną nieprawdą. W związku z powyższym proszę o sprostowanie treści ww artykułu. Wiadomości podawane powinny cechować się rzetelnością i uczciwością, proponuję w przyszłości w takich sytuacja kontaktować się z naszą spółką celem uzyskania prawdziwych informacji. Biuro Obsługi Klienta tel. 75 7346271.

Z poważaniem
Piotr Tutak
z-ca kierownika ds. transportu
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 8:38
skorn napisał(a): Dobrze, że bolec.info jest tak blisko...


O tak, pewnie żylibyście w mrokach nieświadomości :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 8:40
Aha, no i najważniejsze - gdzie by się pomyje wylewało ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~# niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 8:52
Śmieci zniknęły.....czary. Pewnie pojawią się w zupełnie innym miejscu. NIC NIGDY NIE ZNIKA (oprócz mojej pensji :/ ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 9:01
Niemalże nie ma dnia żeby pod śmietniki na osiedlu Piastów nie były podrzucane śmieci. Śmieci są podrzucane i to w niemałych ilościach szczególnie w porach wieczornych i wczesnym rankiem. Sądzę, że na innych osiedlach jest podobnie. Część naszej społeczności jest bałaganiarska - śmietnik wszędzie tylko nie u mnie. Wydaje mi się ze system kar jest zbyt łagodny dla bałaganiarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza