Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Śmieci zniknęły
~mir.ko niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 15:45
"To pierwszy krok do tego, aby nasz Bolesławiec był czysty i piękny."

nie wiem czy nie piękniej liśćmi zasypać ten smutek :) tu i na zgorzeleckiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 17:57
Panie kierowniku Tutak prosze przeczytać tekst tyle razy ile potrzeba aby go zrozumieć, tekst nie jest mocno skomplikowany.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 18:11
~Malkon. napisał(a): Niemalże nie ma dnia żeby pod śmietniki na osiedlu Piastów nie były podrzucane śmieci. Śmieci są podrzucane i to w niemałych ilościach szczególnie w porach wieczornych i wczesnym rankiem. Sądzę, że na innych osiedlach jest podobnie. Część naszej społeczności jest bałaganiarska - śmietnik wszędzie tylko nie u mnie. Wydaje mi się ze system kar jest zbyt łagodny dla bałaganiarzy.


Przyznam ,ze tego nie rozumiem ale sam zauważyłem przy pojemnikach na segregowane śmieci na JP..znajomego z prywatnego domu z Koziej Górki...ba nawet z okolicznych wiosek "dostarczaja" śmieci ...ciesze się ,że segreguja i nie wyrzucaja do lasu ale ...nie maja swoich pojemników? A może oszczędzają kosztem mieszkańców blokowisk ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~47 niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 20:21
Zapraszam Zielony Patrol (ten ze zdjęcia) na ul. Sobieskiego. Niedawno nasza ulica(o dziwo, bez telefonów i skarg) była czyściutko zamieciona ale ... nadal wygląda koszmarnie. Wszystko przez to, że nikt nie sprząta zadrzewionego placu. Naszym obowiązkiem jest utrzymanie w czystości chodnika i części jezdni. Jest to jednak niemożliwe, ponieważ odpowiednie służby nie czyszczą placu z liści a wiatr jak to wiatr rozwiewa je po całej ulicy. Bardzo mnie dziwi fakt, że plac jet koszony i sprzątany po interwencji mieszkańców a nie cyklicznie. I jeszcze jedna prośba do MZGK - zabierzcie z placu ławki, które wykorzystują obecnie jedynie miłośnicy zimnego piwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 21:45
~ napisał(a):
~Malkon. napisał(a): Niemalże nie ma dnia żeby pod śmietniki na osiedlu Piastów nie były podrzucane śmieci. Śmieci są podrzucane i to w niemałych ilościach szczególnie w porach wieczornych i wczesnym rankiem. Sądzę, że na innych osiedlach jest podobnie. Część naszej społeczności jest bałaganiarska - śmietnik wszędzie tylko nie u mnie. Wydaje mi się ze system kar jest zbyt łagodny dla bałaganiarzy.


Przyznam ,ze tego nie rozumiem ale sam zauważyłem przy pojemnikach na segregowane śmieci na JP..znajomego z prywatnego domu z Koziej Górki...ba nawet z okolicznych wiosek "dostarczaja" śmieci ...ciesze się ,że segreguja i nie wyrzucaja do lasu ale ...nie maja swoich pojemników? A może oszczędzają kosztem mieszkańców blokowisk ?
TO PRAWDA ŻE PODRZUCAJĄ SMIECI NA OSIEDLU PIASTÓW NA JANA PAWŁA SĄ 2 MARKETY KTÓRE POTRAFIĄ WRZUACAC ŚMIECI CZY ZE WSI PODRZUCAJA DO SMIETNIKÓW Z BLOKOWISK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza