Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Może ktoś widział, może ktoś wie
~pawel niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 21:15
ja to widzialem w krzywej jechał zzapiety pod inny traktor w kierunku chojnowa był to traktoe class nie widzialem tablic byla to godzina po kolo 12;30

Zmoderowano 12.12.2014 godz.18:58 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 22:01
w biały dzień takie rzeczy?! a co z monitoringiem?! ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~remik niezalogowany
10 grudnia 2014r. o 23:34
przecież na stacji paliw są kamery, miasto też jest monitorowane..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mariola niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 6:35
gowno prawda ze w krzywej . bo hujec mnie obudzil i to po godz 1 w nocy i jechal calkiem w inna strone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Paweł niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 7:00
~mariola napisał(a): gowno prawda ze w krzywej . bo hujec mnie obudzil i to po godz 1 w nocy i jechal calkiem w inna strone


W którą stronę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~t niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 9:48
Pewnie juz zarabia na siebie gdzieś pośród drzew.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dra niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 9:49
Przejeżdżałem koło tego orlenu chyba w sobotę i widziałem, że stał tam Timberjack (chyba). Zastanawiałem się dlaczego ktoś zostawił taki sprzęt w takim miejscu, pewnie ktoś zaraz podpier... Co prawda nie ukradli Timberjacka, ale inny zestaw. Nie pomyliłem się za mocno. Przykro mi, że ukradli, ale dlaczego tak wartościowe sprzęty zostawiacie bezpańsko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pat niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 14:15
Taki sprzęt zostawia się bezpańsko po to, żeby ktoś go ukradł. ;) ;) Jak sprzęt jest w leasingu, to jest obowiązkowo ubezpieczony od kradzieży. Więc ubezpieczenie zwróci koszty, a szwagier szwagra właściciela ma sprzęt za frajer i nawet bez strachu, bo gdyby ktoś zapytał go po co sprzęt ładuje, to powie, że robi to na zlecenie szwagra. ;) ;) Ot i cała filozofia.

Bo nie sądzę, żeby ktoś był idiotą i zostawiał sprzęt za 200 tys. na pastwę losu.

Zmoderowano 12.12.2014 godz.18:59 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.