Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Może ktoś widział, może ktoś wie
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 20:10
k1p napisał(a):
~ED napisał(a): Dlaczego zniknął wpis z 10 grudnia br. "Kradzież wartościowej maszyny"? W tamtym wpisie rąbneli ten rębak ze stacji koło ronda na Kruszyn.

Dokładnie, masz rację, wcześniej była taka informacja.


Może pomyłka redaktorska albo inny sprzęt. Ten rebak poszedł z Orlenu i na 100% poszedł w stronę Osiecznicy. Ludzie zamiast hejtu dajcie znac. Komuś ktoś narobił problemu, a niektórzy z was tylko potrafią kąsać jadem kiedy ktoś potrzebuje pomocy... Życzę powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 20:22
~ napisał(a):
k1p napisał(a):
~ED napisał(a): Dlaczego zniknął wpis z 10 grudnia br. "Kradzież wartościowej maszyny"? W tamtym wpisie rąbneli ten rębak ze stacji koło ronda na Kruszyn.

Dokładnie, masz rację, wcześniej była taka informacja.


Może pomyłka redaktorska albo inny sprzęt. Ten rebak poszedł z Orlenu i na 100% poszedł w stronę Osiecznicy. Ludzie zamiast hejtu dajcie znac. Komuś ktoś narobił problemu, a niektórzy z was tylko potrafią kąsać jadem kiedy ktoś potrzebuje pomocy... Życzę powodzenia


Też to czytałem - wyraźnie było napisane, że kradzież była przy stacji Łukoil, obok stacji kontroli pojazdów - a teraz piszą, że z Orlenu na ZGorzeleckiej - to właściciel nie wie gdzie zostawił? A może nic mu nie zginęło ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ed niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 10:10
~ napisał(a):
~ napisał(a):
k1p napisał(a):
~ED napisał(a): Dlaczego zniknął wpis z 10 grudnia br. "Kradzież wartościowej maszyny"? W tamtym wpisie rąbneli ten rębak ze stacji koło ronda na Kruszyn.

Dokładnie, masz rację, wcześniej była taka informacja.


Może pomyłka redaktorska albo inny sprzęt. Ten rebak poszedł z Orlenu i na 100% poszedł w stronę Osiecznicy. Ludzie zamiast hejtu dajcie znac. Komuś ktoś narobił problemu, a niektórzy z was tylko potrafią kąsać jadem kiedy ktoś potrzebuje pomocy... Życzę powodzenia





Też to czytałem - wyraźnie było napisane, że kradzież była przy stacji Łukoil, obok stacji kontroli pojazdów - a teraz piszą, że z Orlenu na ZGorzeleckiej - to właściciel nie wie gdzie zostawił? A może nic mu nie zgi.nęło ???


Zapomniałem nazwy stacji ,ale napisane było że koło Tesco.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
16 grudnia 2014r. o 22:20
nic nie dodali że odzyzkali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Też ja niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 10:04
znaleźli ten sprzęt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 12:18
~Też ja napisał(a): znaleźli ten sprzęt?
tak w moskwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 12:52
~ napisał(a):
~Też ja napisał(a): znaleźli ten sprzęt?
tak w moskwie
masz numer do właściciela lub 997 zadzwoń i się dowiesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 grudnia 2014r. o 16:26
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Też ja napisał(a): znaleźli ten sprzęt?
tak w moskwie
masz numer do właściciela lub 997 zadzwoń i się dowiesz

Jak się zaczyna to i skończyć należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.