Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ile dali na Swięta Bolesławieccy pracodawcy.

2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2014r. o 20:24
magnum44 napisał(a):
falco napisał(a): mnie ''prezes'' nic nie dał :>
zmienić,nie zmienić?...poczekam jeszcze z decyzją ;)


Pacnij Go w czerep rubaszny, może pokaże duszę anielską! :D:D


jutro przeprowadzę z nim rozmowę i złożę mu ''ofertę nie do odrzucenia'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
996
#Dino nieaktywny
11 grudnia 2014r. o 20:49
~zadowolony napisał(a): IBF Polska najlepszy pracodawca dał najwięcej "nikt go nie przebije"
to znaczy ile !!


Dopisane 11.12.2014r. o godz. 20:49:

Zakłady ceramiczne jeszcze nie wiadomo ile ale Stasik żeby się podlizać to coś tam nie coś chlapnie ;( ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozsądek niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 20:56
Pracodawcy nie mają obowiązku "dawać" czegokolwiek na tzw. święta. I niech stanie się dobrą tradycją, zerwanie z dawaniem jakiś bloczków/paczek/talonów i tym podobnych głupot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2014r. o 21:00
obowiązku nie mają ale że Polacy tak kochają ''tradycje'' mogą uszanować ''wolę ludu'' :D
zresztą w głównej mierze na nich pracującą przez cały rok :D

tak jak ja na swojego ''prezesa'' :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 22:37
~rozsądek napisał(a): Pracodawcy nie mają obowiązku "dawać" czegokolwiek na tzw. święta. I niech stanie się dobrą tradycją, zerwanie z dawaniem jakiś bloczków/paczek/talonów i tym podobnych głupot.



Popieram,niech będą godne wynagrodzenia za pracę i wystarczy ,każdy sam sobie kupi co chce na swieta i nie tylko,a takie talony,paczki to dziadostwo i nic więcej a poza tym to każdego osobista sprawa czy na święta potrzebuje specjalnej wyżerki a na co dzień dziaduje,jak dla mnie to głupie i tyle ,te całe talony ,datki,śmieszne,to moje zdanie ,nie zabawiam się w żadne święta ,nie neguję u innych ale jestem za całkowitym zaprzestaniem praktyk typu "talony na święta"-takie same dni i noce jak wszystkie inne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 22:44
Jarex Plus nic nie dał przykre to jest! ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marc... niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 23:01
pracodawca który docenia swoich pracowników nie robi problemu z dodatkową premia na świeta, teraz tez dostałem 250 zł na ręke, ale pracowałem u innych którzy twierdzili ze nie maja kasy, ale na swoje wydatki zawsze mieli, nowe auto za 80 tys, wakacje za granicą i jeszcze wciska kit że jest biedny, to po co firme zakłada, chcesz mieć ludzi pod sobą to musisz liczyć sie z ich wynagrodzeniem odpowiednim a nie robieniem ludzi w hu..i wykorzystywać jak sie da żeby samemu sie dorobić na czyjejś krzywdzie, ja osobiście od takich uciekałem i teraz tam gdzie pracuje mam co rok troche grosza na świeta i wczasy pod gruszą, najwyraźniej pracodawca docenia swoich pracowników i stara się to wynagrodzić, i takie podejście mnie sie podoba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
11 grudnia 2014r. o 23:48
~rozsądek napisał(a): Pracodawcy nie mają obowiązku "dawać" czegokolwiek na tzw. święta. I niech stanie się dobrą tradycją, zerwanie z dawaniem jakiś bloczków/paczek/talonów i tym podobnych głupot.


Pracodawcy w Polsce nic nie muszą, za wyjątkiem zapłacenia podatków dla państwa/rządu.
Reszta to wolna amerykanka

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza