Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ile dali na Swięta Bolesławieccy pracodawcy.

~vasyl niezalogowany
12 grudnia 2014r. o 19:10
W naszej firmie wyszło po 800 zł na osobę zatrudnioną na całym etacie. Na czysto, po odjęciu podatku. Firma polska, po lat na rynku. Firma rynkowa, nie budżetowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2014r. o 20:16
~klucz-nick napisał(a):
~jacek napisał(a): bader 600 zł
dla tych z biura


??? a kiedy dali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2014r. o 22:34
Ja dostałem 1600zł a żona 2200.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2014r. o 7:06
mnie ''prezes'' jeszcze nic nie dal ale obiecał że ''da'' ;)
nie powiedział kiedy i ile, ale to nieważne :D
ważne że '''obiecał'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 7:38
manufaktura-100 ...dostałam pensje około 1300 zł. na ręke ....takie tam unijne zarobki....,gdzie za czynsz zapłacę 620 zł,prąd 74 zł,internet 39 zł,gazu całe szczęście w tym miesiącu nie ma,telefon na kartę 30 zł,rata za pralkę 130 zł,147 zł rata za kredyt na wrześniową wyprawkę dziecka do szkoły.niech się święci 1 maja ludu pracującej stolycy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 9:08
~ napisał(a): manufaktura-100 ...dostałam pensje około 1300 zł. na ręke ....takie tam unijne zarobki....,gdzie za czynsz zapłacę 620 zł,prąd 74 zł,internet 39 zł,gazu całe szczęście w tym miesiącu nie ma,telefon na kartę 30 zł,rata za pralkę 130 zł,147 zł rata za kredyt na wrześniową wyprawkę dziecka do szkoły.niech się święci 1 maja ludu pracującej stolycy.




to taka bieda a w marketach i na ulicach oblężenie to nie rozumie ,o co chodzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ojoj niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 10:57
Straszna bida , wystarczy popatrzeć na wypasione bryki pod Marketami i ze świecą szukać wolnego miejsca .............jak by były czynne w nocy tez by nie zaparkował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 11:41
Tesco czynne 24h nocą miejsca ile dusza zapragnie. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.