Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ile dali na Swięta Bolesławieccy pracodawcy.

~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 16:03
A ja mam wypowiedzenie umowy na święta o tak od pracodawcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 22:45
~ojoj napisał(a): Straszna bida , wystarczy popatrzeć na wypasione bryki pod Marketami i ze świecą szukać wolnego miejsca .............jak by były czynne w nocy tez by nie zaparkował .


To nie bryki tylko używane samochody sprowadzone z rzeszy. 90% samochodów na parkingach to używane samochody BEZ GWARANCJI PRODUCENTA.
Jeżeli na produkcie kończy się gwarancja to znaczy że producent przewiduje ,że produkt może się popsuć.
Podsumowując, są to samochody zużyte i wyeksploatowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 23:04
Stiepan sugerujesz, że samochody na kerfurze stoją bo idąc twoim tokiem myślenia, są po gwarancji i sie zepsuły i ... dlatego stoją?

Zmoderowano 14.12.2014 godz.19:32 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 23:06
chodziło mu o to, że te "wypasione" bryki w Polszy to wyeksploatowane szroty na zachodzie. I w sumie ma racje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2014r. o 23:16
przecietnego polaka stac na conajwyżej nową Skodę Fabie........i to dopiero po 25 latach pracy...... =D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 0:55
PanM napisał(a): Rozmowa prowadzone jest nie na temat - ale nie w tym rzecz.

....


M...zrozum, że twoje wpisy zawsze mają podtekst polityczny,,, to takie osobliwe zboczenie każdego polityka. Te inne są może nie na temat, ale nikomu nie narzucają tego co ty próbujesz... Prawda?

P.S. po wymianie klocków u ciebie, już nigdy tam nie : "podjadę". Szajs...

Zmoderowano 14.12.2014 godz.20:10 - powód: pomówienia (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 11:31
Jakie zamówione ,takie i wymienione,he he. ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
14 grudnia 2014r. o 17:56
jakby ludzie mieli przez cały rok normalne zarobki to raczej nikt by się nie domagał ani kasy,ani talonów na święta.
Ja nie dostaję od zakładu talonów,ani żadnej kasy itp,ale nie narzekam,bo przez cały rok mam normalne godziwe zarobki i to jak najbardziej mi wystarczy i jest mi na rękę.
Pieniądze na święta to mydlenie ludziom oczu ,bo cały rok pracują za grosze,więc niech ten jeden dzień w roku coś mają od życia.
teraz te 100 czy 500 złotych podziel na 12 miesięcy dodaj do wypłaty i ot całe szaleństwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza