Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego tak drogo w Opałkowej ?

~@1 niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 21:27
~ napisał(a): Ja także jestem "szarusiem" i mam tego świadomość,ale,jak koty łażą gdzie nie potrzeba ,gubią sierść a co gorsze "podsikują"po kątach i skutkiem tego fetor jest nie do wytrzymania to nie mogę w takim miejscu zjeść niczego ,choćby mi pistolet przyłożono,wiem,wiem ,koty nie zawsze smrodzą,ale się zdarza,no i jak już płacę więcej niż gdzie indziej to oczekuję naprawdę smacznego jedzenia i estetyki ,zgodzę się z tym ,że każdemu inaczej smakuje ,co jest dobre dla jednego to dla drugiego będzie nie do przyjęcia.Wszystko zależy jak kto miał i ma w domu i do czego jest przyzwyczajony ,jak ktoś w domu cały czas je smacznie i wykwintnie to w restauracjach też będzie szukać podobnego standardu albo lepszego bo w końcu jak cena wysoka to coś za tę cenę musi być dobrego a nie zwykłe i proste dania jakie wszędzie można dostać za mniejsze pieniądze.Jeżeli natomiast ktoś w domu przyzwyczajony jeść marnie to i w każdej restauracji dla takiego kogoś zwykły ,prostacki schabowy będzie luksusem,taka jest prawda.
Co komu do domu,w którym nota bene mam "jak w pudełeczku"?Stosunek do zwierząt i słabszych świadczy o człowieczeństwie.A co,jeśli w tej twojej eleganckiej restauracji zechce zjeść osoba z zespołem Tourette'a?Też ją oplujesz i będziesz się pastwił/-ła na forum?

Zmoderowano 22.12.2014 godz.21:34 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 grudnia 2014r. o 21:52
ja mam kobiete co gotuje jak marzenie i nie będe jadł starych badziewnych żareł z barów ,tam się stołują ci co ich paniusie nie umieją gotować taka prawa ,tylko tipsy ,fryzurka i zakupy Kocham Bolec.Info etów.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 1:35
~@1 napisał(a):
~ napisał(a):
Ja także jestem "szarusiem" i mam tego świadomość,ale,jak koty łażą gdzie nie potrzeba ,gubią sierść a co gorsze "podsikują"po kątach i skutkiem tego fetor jest nie do wytrzymania to nie mogę w takim miejscu zjeść niczego ,choćby mi pistolet przyłożono,wiem,wiem ,koty nie zawsze smrodzą,ale się zdarza,no i jak już płacę więcej niż gdzie indziej to oczekuję naprawdę smacznego jedzenia i estetyki ,zgodzę się z tym ,że każdemu inaczej smakuje ,co jest dobre dla jednego to dla drugiego będzie nie do przyjęcia.Wszystko zależy jak kto miał i ma w domu i do czego jest przyzwyczajony ,jak ktoś w domu cały czas je smacznie i wykwintnie to w restauracjach też będzie szukać podobnego standardu albo lepszego bo w końcu jak cena wysoka to coś za tę cenę musi być dobrego a nie zwykłe i proste dania jakie wszędzie można dostać za mniejsze pieniądze.Jeżeli natomiast ktoś w domu przyzwyczajony jeść marnie to i w każdej restauracji dla takiego kogoś zwykły ,prostacki schabowy będzie luksusem,taka jest prawda.
Co komu do domu,w którym nota bene mam "jak w pudełeczku"?Stosunek do zwierząt i słabszych świadczy o człowieczeństwie.A co,jeśli w tej twojej eleganckiej restauracji zechce zjeść osoba z zespołem Tourette'a?Też ją oplujesz i będziesz się pastwił/-ła na forum?Zmoderowano 22.12.2014 godz.21:34 - powód: topposting (moderator)



Nic nie ogarniasz czy co?Też mam koty i to przypadkowo 6 sztuk ,do tego 2 psy ,o innych nie wspomnę,jednak nie szwendają mi się po kuchni i jadalni,dbam o nie i je lubię.Nie rozumiem dlaczego się bulwersujesz,skoro nie uważam za stosowne aby zwierzaki chodziły w pomieszczeniach gdzie przyrządzam jedzenie i gdzie jem ,to przecież nie oznacza ,że mam zły stosunek do zwierząt i ludzi chorych??? :| :| :| Jak można takie bzdury wypisywać.? :| Mylisz pojęcia i nazwy ,niepozwalanie kotom skakać po stołach ,na których się przygotowuje posiłki dla ludzi to "pastwienie się"? Nie mówię ,że w jakiejkolwiek restauracji tak jest,nie mówię ,że tak jest w Opałkowej,ludzie piszą ,że są tam jakieś koty czy kot,ale gdzie on przebywa nie wiem,może ma swój kąt i nie wchodzi do sali jadalnej,zresztą nie obchodzi mnie to ,ja mam zdanie dotyczące zagadnienia w ogólnym pojęciu,u mnie w domu ,zwierzaki nie maja raczej wstępu tam gdzie jedzą ludzie,a zwłaszcza tam gdzie się przygotowuje jedzenie,po prostu dla "zdrowotności'
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 7:40
~majętny Stef napisał(a):
~Oburzony napisał(a): kogo stać zapłacić za zwykłego schabowego z frytkami i surówką 40 zł???


Urzędnika państwowego stać, a zwykłego zielonowyspiarza już nie specjalnie.
Ale to dziwne że nie stać człowieka zjeść w restauracji, przecież mamy deflację i "wszystko tanieje"


Nie bądź taki pewien. Urzędnicy na niższych pozycjach nie zarabiają dużo. Ale ogólna propaganda oczywiście musi być!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 8:13
Jak Ci jest za drogo to więcej tam nie idż,albo idż do właściciela i się zapytaj dlaczego bo tu odpowiedzi raczej nikt Ci nie udzieli.Trzeba być kompletnym burakiem ,aby rozpocząć taki temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 grudnia 2014r. o 13:01
Była tam po drodze wypowiedź pewnej "patrycji" ,i to było całe sedno.

To że ktos jakoś wycenia swa usługe/towar i dla nas jest za drogo ,to nie problem tego kogoś, tylko nasz ,bo oceniamy,ze nie warto lub nas zwyczajnie nie stać.

Mało tego , sa pewne towary , gdzie klient jest konkretny i nie pyta o cene ;)
W Rolls Royce tak mówia :" Jesli pytasz o cene to znaczy ,ze cie nie stać " ;) :)

Jak dla mnie Opałkowa chata jest fajna,ciekawa ,ale tam sie nie stołuje,bo to nie na nasza kieszeń ,jednak nie pitole,ze nie fair i ździerstwo ;)
Czasem wciagnie sie pysznego placka w smażalniu u znajomego janka,czasem wciągnie jakies pyszne ziemniaczki w Kurnej i tyle ;)

To mi sie mkojarzy z takim narzekaniem,ze np.we wrocku w knajpie dobry browar kosztuje 8-10 zł ,a ja za 10 zł moge mieć czteropaka w markecie ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 grudnia 2014r. o 13:09
napiszcie gdzie jest bar u janka i co można tam zjeśc.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
23 grudnia 2014r. o 13:25
~ napisał(a): napiszcie gdzie jest bar u janka i co można tam zjeśc.?


Jest to smażalnia na ul.Kubika, jakiegos szerokiego asortymentu nie ma ,ale pierogi czy placka po wegiersku jak najbardziej polecam :)
Ot normalny niewielki punkcik z dobrym zarełkiem ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.