Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego tak drogo w Opałkowej ?

~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:01
Wystrój w opałkowej-kwestia gustu, jak dla mnie zagracony misz-masz choć lubię swojskie klimaty, a z ceną to chyba nie do końca prawda bo na stronie w necie jest menu i zestaw o którym tu pisano to kotlet schabowy kosztuje 14 zł, frytki 7, sałatka 7, więc razem 28 za zestaw, a nie za sam kotlet, więc albo ktoś tu z konkurencji ściemnia, albo kłamią na oficjalnej stronie, w co wątpię.
A co do gimbazy to ja też nie mam ochoty iść do restauracji gdzie 6 osób przy jednym soczku drze gęby przez kilka godzin.
Do porządnej restauracji nie pójdą, bo ich nie stać i bardzo dobrze.
Widoku jak z McDonalda normalnym ludziom nie potrzeba. Kto żałuje wydać 30-40 zł na obiad niech tam nie chodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M---BOL. niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:19
TAM WCALE NIE JEST ,TYLKO MY ZA MAŁO ZARABIAMY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:20
Jeżeli jest dla Ciebie gdzieś za drogo oznacza to, że to co tam jest nie jest dla ciebie. Ceny kształtuje jakość i rynek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patrycja niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:21
~hehe napisał(a): Patrycja nie odchodź za daleko od mamy bo się zgubisz.. Nie porównuj jedzenia do telewizora dziecko... :|
to ty nie rozumiesz mojego posta ale to juz Twój problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patrycja niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:22
~MrWhite napisał(a): Jeżeli jest dla Ciebie gdzieś za drogo oznacza to, że to co tam jest nie jest dla ciebie. Ceny kształtuje jakość i rynek.
własnie,powiedziane różnie niby wszyscy powinni zrozumieć ale i tak zaraz nas zbojkotują........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:28
Klucz-nick i Patrycja mają świętą rację. Amen :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 20:38
~/ napisał(a): Jeśli w opałkowej jest czysto to jestem święty turecki pełno kurzu i kotów które szwędają się między stolikami i jedzeniem, jednym słowem- drożyzna, niesmacznie i brudno.

Dokładnie - niestety ale tony kurzu zalegające na elementach wystoju odstraszają. Poza tym, jedzenie jest średnio smaczne - nie doprawione jak na mój gust. Co do cen sie nie wypowiem - bo nie pamiętam jaki był rachunek. Natomiast nie odpowiada mi ten zzalegający kurz i wiecej tam już nie pojechałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 20:41
~ napisał(a): Nie ma co się sugerować opiniami Niemców i farbendojczów...im wszystko co polskie smakuje bo u siebie mają badziew...jak na dodatek obsłuży ich kelnereczka z pokaźnym dekoltem to wszystko będą zachwalać.



Tu się nie zgodzę,zaprzyjaźniony od lat Niemiec mówił mi wprawdzie,że polskie dania[niektóre] jemu smakują,ale wcale nie wszystkie i bardzo zwraca uwagę na jakość i smak a także estetykę podania,tak ,że nie wszystko u nas Niemcy zjedzą w restauracji,no ,ale ten akurat Niemiaszek najpierw spróbował mojej przewybornej kuchni to może teraz wymagać i byle kotleta z Opałkowej nie zje,ani flaków,Niemcy w ogóle brzydzą się flakami[ja też],i słusznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima