Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Dlaczego tak drogo w Opałkowej ?

~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 15:07
Szwagier cie oszukuje. Na taki zestaw wydaje max.15 zł. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Restauracyjka we Lwówku niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 16:20
Podpisuje sie pod stwierdzeniem, ze w Opalkowej jest za drogo. I ta cena ma sie niestety nijak do jakosci dan. Smak potraw jest przecietny, czesto pozostawia wiele do zyczenia. Rowniez nie podoba mi się , że wszystko trzeba "dobierać" osobno w tym ich smiesznym menu. Kto kupuje samego kotleta?
Dla porownania wolę pojechać do Lwowka do restauracji-pizzerii Kuznia. Ceny wzgledne i jakosc dan duzo lepsza niz w Opalkowej. Klimacik podobny, Doliczam sobie juz ten dojazd, ale jestem zawsze zadowolona. Czesto w niedziele wybieramy sie tam z mezem. Bylismy pare razy rowniez w Oplakowej i wiecej sie tam nie zdecydujemy zjesc. Za drogo a wcale nie smacznie. Nie ma sensu. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 16:34
Jeśli w opałkowej jest czysto to jestem święty turecki pełno kurzu i kotów które szwędają się między stolikami i jedzeniem, jednym słowem- drożyzna, niesmacznie i brudno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patrycja niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 16:37
Głupoty niektórzy wypisują.Jeśli coś w tym wypadku obiad kosztuje 50zł a ciebie na nieo nie stac to znaczy że jest drogi?Nie-jest wart zapewne swej ceny a ty po prostu nie masz kasy.Tak samo z rzeczami np TV z 3D Full HD i setka innych pierdół za 8 tysięcy złotych?Nie masz za co go kupić ?To znaczy że producent wycenił go za drogo czy że zwyczajnie nie masz kasy?Sądzę ze to drugie.Więc nie pitolta tylko do Janka na placki albo proponuję wogóle w domu jadać i sobie robić jadłospis za 5zł na dzień i gitara;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hehe niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 17:13
Patrycja nie odchodź za daleko od mamy bo się zgubisz.. Nie porównuj jedzenia do telewizora dziecko... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nik bękart niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 17:19
~Patrycja napisał(a): Głupoty niektórzy wypisują.Jeśli coś w tym wypadku obiad kosztuje 50zł a ciebie na nieo nie stac to znaczy że jest drogi?Nie-jest wart zapewne swej ceny a ty po prostu nie masz kasy.Tak samo z rzeczami np TV z 3D Full HD i setka innych pierdół za 8 tysięcy złotych?Nie masz za co go kupić ?To znaczy że producent wycenił go za drogo czy że zwyczajnie nie masz kasy?Sądzę ze to drugie.Więc nie pitolta tylko do Janka na placki albo proponuję wogóle w domu jadać i sobie robić jadłospis za 5zł na dzień i gitara;)
a ile ci twoj pan daje na jedzenie ? bo z takim poziomem umyslowym nie oskarzałybym sie o uczciwa prace
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 17:41
Jak w opałkowej może być czysto ? Koty, które panoszą się wszędzie i pełno niby ozdób, które niczemu nie służą a zbierają tylko kurz, który potem opada z wysokości :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~patrycja niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 17:58
~klucz-nik bękart napisał(a):
~Patrycja napisał(a): Głupoty niektórzy wypisują.Jeśli coś w tym wypadku obiad kosztuje 50zł a ciebie na nieo nie stac to znaczy że jest drogi?Nie-jest wart zapewne swej ceny a ty po prostu nie masz kasy.Tak samo z rzeczami np TV z 3D Full HD i setka innych pierdół za 8 tysięcy złotych?Nie masz za co go kupić ?To znaczy że producent wycenił go za drogo czy że zwyczajnie nie masz kasy?Sądzę ze to drugie.Więc nie pitolta tylko do Janka na placki albo proponuję wogóle w domu jadać i sobie robić jadłospis za 5zł na dzień i gitara;)
a ile ci twoj pan daje na jedzenie ? bo z takim poziomem umyslowym nie oskarzałybym sie o uczciwa prace
ale dalczego jesli ktos wyraza swoje zdanie odrazu zostaje obrażany.czy ja kogoś obraziłam?W opałkowej byłam raz,mam dobre zdanie ale ogóln ie nie uczeszczam zbyt często do restauracji czy barów ,nie z braku kasy czy czasu.Po prostu nie przepadam?Ile zarabiam?Wystarczająco na dobre zycie a co masz do tego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Dni otwarte w Ultima