Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pracownik okradał swojego pracodawcę
~ niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 10:12
rafix0016 napisał(a): jaki masz problem? jak wiesz więcej i uważasz ,że krzywdzi się tu złodzieja bo jest jakieś drugie dno to o tym napisz . Kto tu hejtuje ? Policja dostarczając informacji o dokonanej kradzieży ? Ogarnij się....


Gdybyś zauważył kolejny miły hejterze to odniosłem się do słów "połowy ściemy". Piszę, że nie jest to ściema. Stwierdzam, że jest tam tylko cześć faktów z całości. Nie twierdzę, że krzywdzi się tam złodzieja. Wręcz przeciwnie słowa "połowa ściemy" wskazuje na rzekomą niewinność złodzieja. A takim należałoby odrąbywać łapy. Tym bardziej, że jak wynika z policyjnej informacji został złapany na gorącym uczynku. Zdjęcia takich osobników powinny być rozwieszone na każdym rogu, wtedy moglibyśmy skutecznie chronić własne mienie. Wydaje mi się, że nie wiesz jaka to "przyjemność" być okradzionym. Nie wiem skąd wydedukowałeś, z tego komentarza, że mam coś do policji. Policja zrobiła co do niej należało. Szkoda tylko, że nie mogą publikować zdjęć sprawców. Były by przydatne do ochrony własnej i rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sw niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 10:19
~denis11 napisał(a): A wystarczyłoby tylko tyle żeby pracodawca płacił normalne pieniądze swoim pracownikom

aha no to już rozumiem -posłowie podróżnicy nie zarabiali normalnych pieniędzy -kilku prezydentów i burmistrzów którzy dostali wyroki za korupcje też za mało zarabiało -jeden ordynator co mu znaleźli w biurku kilkaset tysięcy też za mało zarabiał ...... a może złodziej po prostu złodziej i taki nigdy nie będzie miał normalnych zarobków - żeby go nie kusiło ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~denis11 niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 10:19
Nie wierzę i nie bronie próbuje tylko zrozumieć tych pracodawców a w szczególności prywaciarzy sam pracuj w dużej firmie transportowej ale szef jest naprawdę człowiekiem dla człowieka rozumie wszystko bo sam zaczynał od zera i żaden z pracowników nie narzeka bo każdy ma normalna pensje i żyje i śpi spokojnie bez myślenia co tu zakombinować zęby przeżyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~U Pawła? niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 10:25
Gdzie pracował? U Pawła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 10:29
~denis11 napisał(a): A wystarczyłoby tylko tyle żeby pracodawca płacił normalne pieniądze swoim pracownikom i żaden z pracowników nie okradał by swoich pracodawców ale to są prywaciarze myślą że dadzą prace człowiekowi za jakieś mare pieniądze i nie interesuje ich to że człowiek nie ma za co żyć po opłaceniu mieszkania rachunków i dojazdów do pracy a za co żyć a oni kasę maja ale pracownikowi normalnej pensji nie da i nikt by wtedy nie kradł żeby żyć skoro jest napisane że ponoć pieniądze wydawał na bieżące wydatki czyli na chłopski rozum nie na imprezy na alkohol czy na jakieś inne używki tylko na bieżące wydatki. Ciekawy jestem tylko na ile ten prywaciarz cały okradł państwo ??


Witam chyba kolegę po fachu. Czyżby złodziej bronił złodzieja.
W ten sposób mamy przyzwolenie na wynoszenie wszystkiego z firmy.
Idź do urzędu, zrób wpis i sam zatrudniaj ludzi.
Zobaczysz jaki to fajny kawałek chleba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
30 grudnia 2014r. o 10:35
~ napisał(a):
rafix0016 napisał(a): jaki masz problem? jak wiesz więcej i uważasz ,że krzywdzi się tu złodzieja bo jest jakieś drugie dno to o tym napisz . Kto tu hejtuje ? Policja dostarczając informacji o dokonanej kradzieży ? Ogarnij się....


Gdybyś zauważył kolejny miły hejterze to odniosłem się do słów "połowy ściemy". Piszę, że nie jest to ściema. Stwierdzam, że jest tam tylko cześć faktów z całości. Nie twierdzę, że krzywdzi się tam złodzieja. Wręcz przeciwnie słowa "połowa ściemy" wskazuje na rzekomą niewinność złodzieja. A takim należałoby odrąbywać łapy. Tym bardziej, że jak wynika z policyjnej informacji został złapany na gorącym uczynku. Zdjęcia takich osobników powinny być rozwieszone na każdym rogu, wtedy moglibyśmy skutecznie chronić własne mienie. Wydaje mi się, że nie wiesz jaka to "przyjemność" być okradzionym. Nie wiem skąd wydedukowałeś, z tego komentarza, że mam coś do policji. Policja zrobiła co do niej należało. Szkoda tylko, że nie mogą publikować zdjęć sprawców. Były by przydatne do ochrony własnej i rodziny.


Jesteś hipokrytą i tyle. Nie rozumiem,jak ktoś ,kto nawołuje do nienawiści i odrąbywania łap ( nie ważne czy złodziejom czy kasjerkom w monopolowym) ma prawo nazywać innych ,,hejterami".
Po raz kolejny mówię ci - Ogarnij się !!

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 11:07
Jesteś hipokrytą i tyle. Nie rozumiem,jak ktoś ,kto nawołuje do nienawiści i odrąbywania łap ( nie ważne czy złodziejom czy kasjerkom w monopolowym) ma prawo nazywać innych ,,hejterami".
Po raz kolejny mówię ci - Ogarnij się !!

Szanowny kolego. Nie jestem hipokrytą. Nie nawołuję do nienawiści.
Niektórzy nie tolerują kary śmierci za śmierć. Ja jestem tego zwolennikiem i popieram jej stosowanie. Tak samo uważam, że pewien element powinien być eliminowany z społeczeństwa. Jako cywilizowane społeczeństwo mamy więzienia. Jak pokazują badania jednostką wychodzi to na dobre. Większość wraca do fachu jakim się trudniło przed osadzeniem. Uważam, iż jako społeczeństwo powinniśmy domagać się bardziej surowych kar. W kochanej demokracji sprawca ma większe prawa ( przez nieudolność systemu ) niż ofiara. Obcinanie łap jak napisałem było karą dla złodziei parę wieków temu. Należało by się zastanowić czy niektórych, acz drastycznych, kar nie należało by przywrócić.
Nie wiem czy publikowanie zdjęć sprawców odebrałeś jako nawoływanie do nienawiści. Uważam, że mamy prawo wiedzieć na kogo powinniśmy uważać. Nie wiem czy chciałbyś jak ten pracodawca stracić takie pieniądze. Ciekawe co byś powiedział będąc na jego miejscu. Ile czasu musisz pracować na 36 tyś. Większość ludzi 1,5 roku. Spróbuj przeżyć 1,5 roku bez kasy z rodziną i dopiero się wypowiadaj. Do zobaczenia za 1,5 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2014r. o 11:16
Jesteś hipokrytą i tyle. Nie rozumiem,jak ktoś ,kto nawołuje do nienawiści i odrąbywania łap ( nie ważne czy złodziejom czy kasjerkom w monopolowym) ma prawo nazywać innych ,,hejterami".
Po raz kolejny mówię ci - Ogarnij się !!

Zapomniałem dodać hejterze, że wkładasz mi słowa, których nie powiedziałem. Nie wiem gdzie wyczytałeś o odrąbywaniu łap kasjerką w monopolowym. Naucz się czytać i dopiero zabieraj zdanie. Uważam, że jest diametralna różnica pomiędzy złodziejem przyłapanym na gorącym uczynku, a kasjerką ciężko pracującą na utrzymanie rodziny. Nie ważne czy pracuje w monopolowym czy w innym sklepie. Wynika, że to Ty nie masz szacunku do ludzi pracujących tylko bronisz złodzieja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza