Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czyn jest Islam - zobaczcie i poznajcie !

2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 9:32
jak milo czytać takie teksty :)

również miłego życzę...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 10:37
~majętny Stef napisał(a):
Chcesz powiedzieć że przeciętny muzułmanin nie podlega manipulacji medialnej i religijnej?oczywiście, że podlega :)

Polak też jest miły i uczynny na codzień ale jak go podburzą w mediach lub kościele to może być uciążliwy.
~majętny Stef napisał(a): Muzułmanie mają to samo a na dodatek są jeszcze bardziej prymitywni niż katolicy.

są bardziej? a skąd taki wniosek? zjadają dzieci? nie myją się? są nadmiernie owłosieni? nie potrafią rozwiązywać krzyżówek?
~majętny Stef napisał(a): Ja ci zadam inne pytanie - po co muzułmanie wyjeżdżają ze swoich krain szczęścia i pomyślności i udają się do krain grzechu aby w nich zamieszkać?

bo mieli w latach 60-tych i 70-tych taką sposobność i podobnie jak Polacy po 2004 chcieli zarobić? :)
~majętny Stef napisał(a): Dlaczego nie stosują wzajemności religijnej u siebie i nie można być u nich katolikami lub ateistami i budować kościołów?

matko, miałem omam mieszkając kilka lat temu u rzymskich katolików obrządku chaldejskiego w Ain Kawa w Iraku?? Oni gdzieś tam chodzili co niedziela, podobno do kościoła. Kłamali, tam nie ma kościołów! :D
~majętny Stef napisał(a): Co przybysze do Europy robią aby to zmienić?
Nic nie robią aby to zmienić bo albo nie chcą albo się boją swoich ziomków.

nowych i legalnych to raczej jest znikoma ilość. Ogromna większość to ludzie żyjący na zachodzie już od pokolenia. Poza tym głównie z zabitych dechami wiosek w kraju swojego pochodzenia - wiadomo , jak to tania siła robocza na ów czas
~majętny Stef napisał(a): Albo inne pytanie - po co ci mili ludzie rozmnażają się jak króliki w tej sodomie i gomorze?
Może dla darmowej forsy? Może dla dominacji nad tubylcami? A może dlatego że koran im każe?
Tylko po co im każe tak robić?

gdyby nie to rozmnażanie, ciebie też by nie było, poza tym również możesz zacząć się rozmnażać, któż ci zabroni? :D:D chociaż może lepiej dla ewolucji, aby nie (żart!) :)
~majętny Stef napisał(a): Dopóki przybysz wykorzystuje tubylców to nie jest żadnym miłym i normalnym człowiekiem tylko jest pasożytem, i wcale nie trzeba z takim odbywać rozmów i go poznawać aby się o tym przekonać

a gdy tubylec wykorzystuje tubylca? to jest rownież pasożytem? alee nieee, co ja gadam, przecież u nas w Polsce nic takiego nie występuje! :D :D
Mam nadzieję, że choć odrobinę zaspokoiłem pęd do wiedzy i Pana badawczą ciekawość, charakteryzującą się znaczną liczbą znaków zapytania w wypowiedzi:)


Zmoderowano 11.01.2015 godz.11:35 - powód: błędy cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panna na tyldzie niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 11:40
rulongab napisał(a): ... BEZ RELIGI NIE MA WOJEN -


Tu bym się z Kolegą nie zgodził . Corpus delicti - druga Światowa . Wszak nie była religijną :D
Drodzy Państwo, 250 lat temu zakon Illuminatów zaprojektował dla cywilizacji trzy wojny . Dwie pierwsze mamy za sobą , Trzecia dopiero będzie , będzie wojną religijną . Celem ostatecznym jest absolutna kontrola rodzaju Ludzkiego i redukcja populacji. To co pokazują Wam w telewizorni , to typowa propaganda. Wrogowie rodzaju Ludzkiego , to nie fundamentaliści religijni , a jeśli już , to wyznawcy talmudu , bo tylko im na rękę jest konflikt między chrześcijaństwem a islamem.

Również miłej niedzieli :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 11:44
Wydaje mi się, że jestem osobą tolerancyjną wobec drugiego człowieka, ale na podstawie moich obserwacji tego co się dzieje w krajach muzułmańskich na dalekim wschodzie, to jednak widać różnicę kulturową między nami a nimi. Proszę niech ci , którzy nie byli i nie widzieli lub nie są czujni i nie patrolują tamtejszych wiadomości , chociażby tych dostępnych w języku angielskim (aby łatwiej dotrze do islamistów zamieszkałych w Europie) nie byli 100% pewni swoich przekonań jakkolwiek skraje by nie były.

Zmierzam do tego, że ta religia jest dużo młodsza od naszej i tyle samo uwsteczniona, mało tego mam wrażenie, że jej rozwój zmierza do korzeni a nie "na przód" przywódcy religijni boją się rozpadu jedności - takiego który nastał już w Europie. Chcą za wszelką cenę przywrócić i wzmocnić rygor religijno społeczny .

Dla mnie ta religia zostanie skreślona do czasu aż nie zacznie traktować swoich kobiet na równi z mężczyznami. Kobiety niestety są tam w hierarchii o wiele niżej i mają być posłuszne - jak nie to śmierć . Na takie zachowania nigdy się nie zgodzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 12:07
nie ma czegoś takiego jak "kraj muzułmański" w tzw krajach gdzie dominuje islam prawo stanowi kultura danego narodu, w kulturze iranskiej, pasztuanskien czy innych zbrodnie są popierane nadinterpretacja wersetów z koranu, wystarczy przejrzec biblie i tak samo mozna znaleźć wytlumaczenie na kazde zwyrodnialstwo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 12:28
~ napisał(a): nie ma czegoś takiego jak "kraj muzułmański" w tzw krajach gdzie dominuje islam prawo stanowi kultura danego narodu, w kulturze iranskiej, pasztuanskien czy innych zbrodnie są popierane nadinterpretacja wersetów z koranu, wystarczy przejrzec biblie i tak samo mozna znaleźć wytlumaczenie na kazde zwyrodnialstwo :)


http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1604973,1,potepienie-i-poparcie-jak-swiat-islamu-reaguje-na-zamach-w-paryzu.read

przeczytaj artykuł to zrozumiesz co mam na myśli, chyba że celowo się czepiasz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 13:02
http://www.ahlu-sunnah.com/blog/wp-content/uploads/2015/01/charlie-hebdo-cest-de-la-merde.jpg

o to spariodiowane zdjecie gazety wczesniej pisali :Koran nie zatrzymuje kul" ale jak widac ich gazeta tez
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 13:27
teraz tylko czekać kiedy w ramach walki z islamem ''naczelny'' Watykanu ogłosi kolejną ''krucjatę'' ;)
widząc zagrożenie zapewne ''poprosi'' o coś co zawsze podkreślał kościół od pierwszej wyprawy...
''zabicie poganina to kolejny krok do raju'' ;)
czy nie podobne okrzyki dzisiaj słychać w islamie?

a przecież ''kto mieczem wojuje...'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza