Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czyn jest Islam - zobaczcie i poznajcie !

~a sądze tak niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 14:02
To nie mężczyzn trzeba zmienić, ale matki, by inaczej wychowywały dzieci. Bo kobiety bywają bardzo ortodoksyjne i wymagające wobec siebie i innych kobiet. I to muzułmańskie matki kształtują mężczyzn. Wystarczy poczytać pamiętniki wielkich postaci, np. irańskiego premiera Mossadeka. To matka bardzo silnie go wspierała, podtrzymywała na duchu w trudnych chwilach. We wspomnieniach wszystkich tych mężczyzn matka jest zawsze najważniejszą osobą. Być może nowe pokolenia kobiet, wykształconych na uniwersytetach, będą motorem zmian społecznych.

Gdy zmienimy kobiety Islamu zmienimy islam. The END
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 14:17
blisko,blisko,coraz bliżej...
dotarło do Hamburga :D

naszego ''bombera'' zamknęli i myślą że sprawa załatwiona...
a tu ''zonk'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 14:40
~ napisał(a):
1.są bardziej? a skąd taki wniosek? zjadają dzieci? nie myją się? są nadmiernie owłosieni? nie potrafią rozwiązywać krzyżówek?

2.bo mieli w latach 60-tych i 70-tych taką sposobność i podobnie jak Polacy po 2004 chcieli zarobić? :)

3.matko, miałem omam mieszkając kilka lat temu u rzymskich katolików obrządku chaldejskiego w Ain Kawa w Iraku?? Oni gdzieś tam chodzili co niedziela, podobno do kościoła. Kłamali, tam nie ma kościołów! :D

4. nowych i legalnych to raczej jest znikoma ilość. Ogromna większość to ludzie żyjący na zachodzie już od pokolenia. Poza tym głównie z zabitych dechami wiosek w kraju swojego pochodzenia - wiadomo , jak to tania siła robocza na ów czas

5.gdyby nie to rozmnażanie, ciebie też by nie było, poza tym również możesz zacząć się rozmnażać, któż ci zabroni? :D:D chociaż może lepiej dla ewolucji, aby nie (żart!) :)

6.a gdy tubylec wykorzystuje tubylca? to jest rownież pasożytem? alee nieee, co ja gadam, przecież u nas w Polsce nic takiego nie występuje! :D :D

7.Mam nadzieję, że choć odrobinę zaspokoiłem pęd do wiedzy i Pana badawczą ciekawość, charakteryzującą się znaczną liczbą znaków zapytania w wypowiedzi:)


1. Są bardziej prymitywni, widać to po stanie ich muzułmańskich państw.
Jakieś przejawy nowoczesności zainstalowali Hussein ,Assad czy Kadafi.
Oczywiście duchowni przywódcy cofają ich wstecz a to są teokraci.

2. Ci nielegalni też chcą zarobić. Co robią legalni aby nielegalni nie wykorzystywali ich nowego kraju którego mają obywatelstwo? Nic nie robią i przez to zachód ma teraz problem.

3. Mieszkałeś gdzieś w kościele na zadu piu i wyrobiłeś sobie opinię o tolerancji religii wszystkich? Klimat mamy tam taki że kocha się religię swoją a innych można zaszczuć i to jest chwalebne.
Ciekawe czy ten katolik chaldejczyk ma też taką spokojną duszę jak katolik Polak gdy idzie do kościoła? :)

4.Jeżeli żyją tam od pokolenia to czy nie uważasz ,że rozgoszczenie się tak że chce się zmieniać zwyczaje miejscowych następuje za szybko?
Jedno pokolenie i już chcą swoich praw na ulicach?
Ja rozumiem murzynów z USA że dominują swoją kulturą ten kraj ale ich tam przywieziono siłą i mieszkają trochę lat. Trochę inna sytuacja do muzułmanów którzy dopiero co zostali wpuszczeni przez próg a już kładą nogi z butami na stole.

5. Przesadna wielodzietność to oznaka prymitywizmu. Nie sądzę aby ich było na tyle dzieci stać.
A dzieci się robi jak kogoś na nie stać a nie że ktoś każe to je się robi.

6. Jak tubylec wykorzystuje tubylca to ja się do rodziny nie wtrącam. Tutaj człowiek z ulicy pcha się do domu i wyżera mi z lodówki.

7. Nie zaspokoiłeś pędu wiedzy. Mówimy tu o muzułmanach którzy siedzibę mają w Arabii a ty mi tu o Iraku (Babilończykach, Persach) opowiadasz czy o pozostałości po świeckich Husseinach i Kadafim którzy ich trochę nauczyli rozumu.

W kolebce muzułmanizmu obcinają łeb za inność i to dzikusy.
Zresztą zobacz co zostało po Babilonie, Persji, Egipcie, kiedyś mocarstwach które nie były muzułmańskie.
Pustynia została od kiedy się tam panoszą.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 17:20
Święta racja popieram ,to (...) naród ,precz ,niech się wynoszą do siebie i tam żyją tak jak chcą.

Zmoderowano 11.01.2015 godz.21:56 - powód: topposting oraz złośliwości (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 19:33
majętny stef - masz 100 % racji !

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 21:06
rafix0016 napisał(a): majętny stef - masz 100 % racji !


Zabawni jesteście, szczegolnie niejaki majetny.. :D ...ale uważajcie, bo jak wracałem pociągiem dwóch takich krwiożerczych widziałem!! (skonać ze smiechu idzie i nic ponad to :) )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 stycznia 2015r. o 21:35
~majętny Stef napisał(a): Zresztą zobacz co zostało po Babilonie, Persji, Egipcie, kiedyś mocarstwach które nie były muzułmańskie.
Pustynia została od kiedy się tam panoszą.



pu..pu..pustynia? na prawdę? a w Marrekeszu był? w Granadzie był? w Samarkandzie czy Istanbule był? Oglądała duszyczka te "pustynie"? Wiem, wiem, nie, mimo , że majętny to nie stać :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 stycznia 2015r. o 22:01
falco napisał(a): ...

naszego ''bombera'' zamknęli i myślą że sprawa załatwiona...
a tu ''zonk'' :D


:D Ten nasz " bomber " był tak samo prawdziwy jak te ataki terrorystyczne.

A mówiłem Wam już coś o WTC ?

Mirek , powiedz Im :D

A wracając do tematu dyskusji : Techniczny zechciałbyś poprawić i Czyn zamienić na Czym ... patrzycie i poznajecie ? Telewizornią w rękach syjonistycznych bandytów. Prawda , którą oglądacie nie ma nic wspólnego z obiektywizmem.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego