Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

W poszukiwaniu sukni ślubnej :-)

~Katarzyna niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 11:02
Witajcie! Poszukuję sukni na swój ślub cywilny czy w naszym cudownym Bolesławcu są jakieś sklepy, w których mam szansę coś znaleźć? :> Pozdrawiam! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 12:01
Na Sierpnia 80 jest salon sukien ślubnych :) Można kupić lub wypożyczyć :) Nad salonem fryzjerskim MATRX
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~iga niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 12:28
Jeśli szukasz ładnej i niedrogiej sukni podaję ci tel.607341569 zadzwoń i się sama przekonaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 12:31
zerknij na ogłoszenia na bolec sprzedaż - różne !!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alina niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 12:53
a może z własnym projektem do krawcowej? ja szyję i przerabiam kiecki u babeczki na opitza, na przeciwko straży miejskiej. 9/6 chyba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ada niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 15:02
suknie można kupić już za 150 zł czy 200 więc jaki sens szyć????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4061
#llezka nieaktywny
12 stycznia 2015r. o 15:45
(...)

Zmoderowano 12.01.2015 godz.17:13 - powód: to nie dział ogłoszeń (moderator)

llezka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Katarzyna niezalogowany
12 stycznia 2015r. o 19:06
Właśnie rozważam opcję z krawcową, mam swój wzór sukni, ale czy ona będzie blisko oryginału? :) To chyba dość ryzykowne..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego