Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

W poszukiwaniu sukni ślubnej :-)

~koleżanka niezalogowany
13 stycznia 2015r. o 16:22
Podobno w Gierałtowie jest fajny salon. Kiedyś był też salon naprzeciwko dawnego sklepu Bolko (w budynku w którym była czekoladziarnia, a teraz jest grill bar), ale nie wiem, czy się gdzieś przeniósł, czy padł. Kojarzę też reklamy salonu Lejdis na Sierpnia 80.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 14:07
~koleżanka napisał(a): Podobno w Gierałtowie jest fajny salon. Kiedyś był też salon naprzeciwko dawnego sklepu Bolko (w budynku w którym była czekoladziarnia, a teraz jest grill bar), ale nie wiem, czy się gdzieś przeniósł, czy padł. Kojarzę też reklamy salonu Lejdis na Sierpnia 80.


Byłam na sierpnia 80 kompletnie nic, nic na miejscu jedynie katalog do obejrzenia.. kota w worku nie kupuję, a co najlepsze okres oczekiwania do pięciu miesięcy :/ Tak czy inaczej dziękuję serdecznie za podpowiedzi. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anka niezalogowany
14 stycznia 2015r. o 14:52
ja kupiłam u pań w parzycach i jestem zadowolona !609988395
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
15 stycznia 2015r. o 22:04
pati84 napisał(a): Witam,
dziewczyny możecie polecić mi fajne salony sukien ślubnych, gdzie warto zajrzeć, znajdujących się w okolicach Bolesławca (np. Zgorzelec, Chojnów, Lubin, Legnicy czy Lwówek Śląski)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Katarzyna niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 22:19
moderator napisał(a):
pati84 napisał(a): Witam,
dziewczyny możecie polecić mi fajne salony sukien ślubnych, gdzie warto zajrzeć, znajdujących się w okolicach Bolesławca (np. Zgorzelec, Chojnów, Lubin, Legnicy czy Lwówek Śląski)?



Jeśli już warty do obejrzenia salon to w Jeleniej Górze 300 m2 powierzchni, naprawdę spory wybór ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~makala niezalogowany
15 stycznia 2015r. o 23:40
Witam, polecam Salon Sukien Ślubnych Mariage na ul. Wesołej- przy PKSie (zakład produkcyjny na ul. Willowej) Można tam kupić, wypożyczyć lub uszyć suknię ślubną taką, jaką się chce (na zamówienie). W sklepie przy ul. Wesołej są suknie gotowe i dodatki ślubne, np. buty, stroiki, bolerka oraz na tą chwilę również asortyment związany z Komunią Świętą (alby, sukieneczki, wianuszki, rękawiczki, zaproszenia). Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gośka niezalogowany
16 stycznia 2015r. o 11:37
Wyprzedaż sukni ślubnych po zlikwidowanym salonie.tel.607341569
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5899
#pati84 nieaktywny
16 stycznia 2015r. o 14:55
~Katarzyna napisał(a): Jeśli już warty do obejrzenia salon to w Jeleniej Górze 300 m2 powierzchni, naprawdę spory wybór ;-)


A ma Pani jakieś namiary na ten salon, albo chociaż jak się nazywa?

Zmoderowano 16.01.2015 godz.16:08 - powód: zbędne cytowanie (moderator)

♥ Uwielbiam kłaść się z myślą, że mam dla kogo wstawać ♥
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.