Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca na umowę

~Przemek niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 12:15
A ja pracuje na podstawie umowy o pracę ale wysokość wynagrodzenia to nadal najniższa krajowa. Wobec tego jakoś pewnie sie nie czuję, ponieważ nie pokrywa moich zobowiązań a poszukiwanie innej pracy jest utrudnione. Jakoś ciągle fakt zatrudnienia dyskwalifikuje mnie jako pracownika w innej firmie. Chcą zatrudniać prawie od zaraz i pewnie chodzi także o zniżki dla bezrobotnych. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 12:33
~pracy jest pełno napisał(a): Nie narzekaj.Słyszałam że jest sporo firm dobrze i w terminie płacących .Ale nie ma normalnych pracowników.Nawet tu pisali o Pani Basi .
Bardzo solidna pracodawczyni .Tam ponoć wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę.Więc o co ci chodzi.
podałeś raptem jedną firme,piszesz że jest sporo firm, jest 1680 brutto za 180 h to miałeś na mysli?nie pisz więcej o tej firmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 13:41
~pracy jest pełno napisał(a): Nie narzekaj.Słyszałam że jest sporo firm dobrze i w terminie płacących .Ale nie ma normalnych pracowników.Nawet tu pisali o Pani Basi z Raf-Bud 2 .
Bardzo solidna pracodawczyni .Tam ponoć wszyscy zatrudnieni są na umowę o pracę.Więc o co ci chodzi.
"słyszałem" , "ponoć" Ty głupi owsiku, albo gadaj z wlasnego doswiadczenia albo nie wtracaj sie do rozmowy starszych, ja slyszalem ze ponoć kosmici ląduja na twoim pustym kaczanie, praca za 1680 zł to hańba dla pracodawcy, ani z tego wyzyc ani do 1szego przezyc, ale co sie dziwić jak zwiazek pracodawców polskich nazywa sie "lewiatan" a jego szefem jest żydek mordechaj mordasewicz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zwykły dzień niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 13:59
Sam stałem przed wyborem czy wybrać prace na umowę lub zlecenie :> na umowę 2300brutto zlecenie 23zł brutto godz :> wyliczając to wychodzi 1669.05 na rękę umowa , 3400 zlecenie :> co wybrałem zostawię dla siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 15:27
"PanM" dostał od społeczeństwa solidny, wyborczy łomot ale widocznie jeszcze za słaby. Znowu włącza swoją zdartą płytę i pierdzieli w kółko to samo. Korzyść z tej bazgraniny taka jak z zeszłorocznego śniegu. :P :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 15:44
~pracy jest pełno napisał(a): w bolcu roboty jest pełno.Nie ma co narzekać.



gdzie chyba w budowlance ?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 stycznia 2015r. o 18:24
~ napisał(a): "PanM" dostał od społeczeństwa solidny, wyborczy łomot ale widocznie jeszcze za słaby. Znowu włącza swoją zdartą płytę i pierdzieli w kółko to samo. Korzyść z tej bazgraniny taka jak z zeszłorocznego śniegu. :P :D :P


cico mu dali łomot przywiozą do bolca robote.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
23 stycznia 2015r. o 19:01
~ napisał(a): "PanM" dostał od społeczeństwa solidny, wyborczy łomot ale widocznie jeszcze za słaby. Znowu włącza swoją zdartą płytę i pierdzieli w kółko to samo. Korzyść z tej bazgraniny taka jak z zeszłorocznego śniegu. :P :D :P


Wygranie wyborów to początek .
Teraz trzeba będzie się podpisać pod każdą decyzją .Nie tak jak tchórzliwe tyldy.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza