Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

lodowisko a ''łyżwy na dowód''

2900
#falco nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 9:02
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Koniec-z-lyzwami-na-dowod-Beda-kontrole,wid,17168953,wiadomosc.html

abyście nie ''obudzili '' się z kredytem ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 12:15
Chyba tylko id.... da swój dowód osobie nieuprawnionej, nawet Straż Miejska nie zawsze może nas wylegitymować, a ludzie dają swoje dowody za jakieś łyżwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 12:43
jasne ale wiem że taka zasadę stosuje bolesławieckie lodowisko

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
24 stycznia 2015r. o 12:50
falco napisał(a): jasne ale wiem że taka zasadę stosuje bolesławieckie lodowisko


JEzeli stosuje taka zasade, to lamie prawo.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12499
#Ripo nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 12:54
Chorą sytuacją jest też to że banki udzielają tak swobodnie kredytu komuś kto ukradł/znalazł czyjś dowód, żadnej weryfikacji ... ile to już było takich przypadków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13182
#renegat75 nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 13:36
Ripo napisał(a): Chorą sytuacją jest też to że banki udzielają tak swobodnie kredytu komuś kto ukradł/znalazł czyjś dowód, żadnej weryfikacji ... ile to już było takich przypadków.


Masz rację , to jest chore , ale chore jest również to iż sami ludzie zostawiają jako zastaw swój dokument tożsamości , nikt nie zgłasza tego iż ktoś chce w zastaw dowód osobisty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 stycznia 2015r. o 14:23
emem napisał(a): JEzeli stosuje taka zasade, to lamie prawo.

a więc łamie...

skąd wiem?...ja w życiu nie miałem łyżwy na nogach ale mam w rodzinie kogoś z kim tam byłem...
dziecku pewne sprawy trudno jest wyjaśnić ;) ono chce tylko pojeździć więc ...pojeździło
teraz wiem jedno-następna wizyta będzie z dyktafonem chyba że ...''coś '' się zmieni ;)
myślę że więcej nie muszę pisać a nie będę jedyną osobą która tym się zainteresuje

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DARO540 niezalogowany
24 stycznia 2015r. o 19:34
no to łyżwy ,narty itp.na jakiej zasadzie pożyczać?przecież złodzieje będą mieli eldorado.wezmą żula na waba za wino i żegnaj sprzęcie-nie mówiąc już o nieuczciwych ludziach.moja propozycja dla wszystkich wypożyczalni-pobierać równowartość sprzętu!

Zmoderowano 24.01.2015 godz.19:49 - powód: caps lock (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima