Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kiedy na ziemi pojawił się człowiek ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2015r. o 19:55
Mylisz się Papugo. Podstawą zrozumienia rzeczywistości są platońskie bryły geometryczne. Cwaniacy z Luny doskonale to wiedzą , to oni skonstruowali czarne słońca , arkę przymierza i to , co jest w islamskiej mekce . Zapodali nam religie , abyśmy w bogów wierzyli , czyli w nich. Rozpatrz proszę biblijny mit o wierzy Babel. Przecież logika podpowiada , że banda s... synów dzieli i rządzi. Być może to mieszkańcy planety Hebra pokieraszowali nam języki :D ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
2 lutego 2015r. o 20:04
Pannazdzieckiem napisał(a): Mylisz się Papugo. Podstawą zrozumienia rzeczywistości są platońskie bryły geometryczne. Cwaniacy z Luny doskonale to wiedzą , to oni skonstruowali czarne słońca , arkę przymierza i to , co jest w islamskiej mekce . Zapodali nam religie , abyśmy w bogów wierzyli , czyli w nich. Rozpatrz proszę biblijny mit o wierzy Babel. Przecież logika podpowiada , że banda s... synów dzieli i rządzi. Być może to mieszkańcy planety Hebra pokieraszowali nam języki :D ?


:| :|
pozwól że po tym co przeczytałem ..zasiądę przed telewizorem bez komentarza :|
bryły czarne słońca,bogowie...nie,nie... i jeszcze ta ''wierza Babel''
to stanowczo za dużo jak dla mnie ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 lutego 2015r. o 20:21
A szkoda , miałem nadzieję , że się rozumiemy ;(
Pudło dla i.diotów mi się zepsuło jakieś pięć lat temu ( czego i Wam życzę ) to idź sobie oglądać , a ja posłucham sobie jeszcze trochę propagandy Putlera :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 lutego 2015r. o 20:58
Piotrze w czasie gdy ja Pan Janusz i wielu innych oglądamy czasy konkwisty Ty obejrzyj coś o księżycu.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2015r. o 21:25
Weźcie i zakończcie ten temat bo niektórzy ujawniają swoją mękę i niepokojący stan aż litość bierze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Świry niezalogowany
3 lutego 2015r. o 0:28
Ludzkość jest nieobliczalna.
Zwycięży teoria gender czy biblia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Świry niezalogowany
3 lutego 2015r. o 0:41
http://elizamichalik.natemat.pl/110129,w-imie-boga-wszechmogacego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
3 lutego 2015r. o 5:10
~Świry napisał(a): Ludzkość jest nieobliczalna.
Zwycięży teoria gender czy biblia ?


Ciężko powiedzieć. Srender zostało wymyślone po to , aby różne Oka miały z czego żyć. Ciekawym , co jeszcze wymyślą ?

Dobra , to Wy tu sobie dyskutujcie , a ja idę podłączyć betoniarę trójfazowo pod dwieście dwadzieścia :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.