Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł prof. Andrzej Idzik
42
#qki nieaktywny
28 stycznia 2015r. o 19:50
Nazywalismy go Profesorem ze zwyklego szacunku.
Inspirowal i wierzyl w nas jak niewielu.

Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

K.

"Normalność to jest coś, co powinniśmy sprowadzać tonami."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gieniu niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:00
ile miał lat ten Pan jak umarł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczennica niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:11
Dla nas zawsze będzie profesorem, bo swoją wiedzą sięgał w każdą dziedzinę. Świetny człowiek. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:19
Pan Andrzej Idzik odszedł mając zaledwie 54 lata. Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M P niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:30
Pan Andrzej był moim wychowawcą. Wspaniały człowiek. Mam mnóstwo ciepłych wspomnień z prowadzonych przez Niego lekcji, jak również z ciekawych wycieczek górskich. Wielka szkoda. Bardzo współczuję Rodzinie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chrupekss niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:36
jeden z najlepszych nauczycieli ,jacy mnie uczyli i jedyny u ktorego nie mogłem ściągnąć.żegnaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczeń niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:48
uczył mnie w latach 94-96 bardzo fajny gość.Pokój jego duszy[*][*][*]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:49
~ napisał(a): Pan Andrzej Idzik odszedł mając zaledwie 54 lata. Wyrazy szczerego współczucia dla Rodziny.

Miał 52 lata...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza