Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przychodnia lekarska przy ul. Karola Miarki

~Żuk gnojak niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 13:19
Jakie są Wasze opinie na temat rejestracji telefonicznej do lekarza/lekarki w tej przychodni. Pozwolę sobie, jako pierwsza osoba wyrazić opinię w rzeczonym temacie - coś takiego, jak rejestracja tel. w tej przychodni, to coś ala fatamorgana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megi niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 17:05
Dlaczego? Jeśli chcę się zarejestrować, dzwonię po 9 rano i umawiam termin, fakt, na ten sam dzień jest ciężko, na każdy kolejny : bez problemu. Jak chce się być u lekarza tego samego dnia - lepiej rano, tak po 7.30 podejść i osobiście się zarejestrować. Podejrzewam, że podobnie jest w innych przychodniach więc o co kaman.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3118
#sylvia nieaktywny
28 stycznia 2015r. o 18:33
~megi napisał(a): Dlaczego? Jeśli chcę się zarejestrować, dzwonię po 9 rano i umawiam termin, fakt, na ten sam dzień jest ciężko, na każdy kolejny : bez problemu. Jak chce się być u lekarza tego samego dnia - lepiej rano, tak po 7.30 podejść i osobiście się zarejestrować. Podejrzewam, że podobnie jest w innych przychodniach więc o co kaman.

Tak nie jest w każdej przychodni tylko w tej!! Ja w swojej przychodni dzwonię nawet popołudniu i jestem przyjęta w ten sam dzień :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 19:27
W tej przychodni można się zarejestrować telefonicznie z wyprzedzeniem na kolejne dni ale niestety z wyjątkiem rejestracji do P. Szyłin. Nie rozumię tego zupełnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megg niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 19:40
W tej przychodni nie można zarejestrować się do lekarza z wyprzedzeniem jeśli zadzwonisz rano i nie ma już miejsc jak to zwykle bywa to musisz dzwonić na drugi dzień rano i tez nie wiadomo czy się dostaniesz, loteria po prostu i to jest chore żeby nie móc dostać się do lekarza jak sama nazwa wskazuje PIERWSZEGO KONTAKTU
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 19:53
Ludzie ,czy tam przyjmują cudotwórcy? Olejcie ich.2 razy w roku mamy prawo zmienić przychodnię.Na naszą prośbę musisz dostać ksero swej karty.Żałosne są stęki ludzi w poczekalni ,że w/g rejestracji powinni być przyjęci godzinę temu,a czekania jeszcze na połowę godziny,Walić Karola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:01
~ napisał(a): Ludzie ,czy tam przyjmują cudotwórcy? Olejcie ich.2 razy w roku mamy prawo zmienić przychodnię.Na naszą prośbę musisz dostać ksero swej karty.Żałosne są stęki ludzi w poczekalni ,że w/g rejestracji powinni być przyjęci godzinę temu,a czekania jeszcze na połowę godziny,Walić Karola.


Do zmiany przychodni mamy prawo ale czy w innych nas przyjmą? Np. na Zgorzeleckiej wisi kartka, że zapisy wstrzymane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:26
Dostać to się można jedynie do doktor Forys która jest lekarzem jakim jest.... dlatego też miejsca do niej są :) Rejestracja na kolejny dzień to jakieś szaleństwo, bo skąd mam wiedzieć że jutro będę potrzebowała wizyty u lekarza? Ja dziś jestem chora i dziś potrzebuje pomocy. Na dziś sporadycznie są miejsca jak się dzwoni o 9. O późniejszych godz nie ma co nawet próbować. Z wymiotującym i słaniającym się dzieckiem na rękach czekasz na korytarzu na łaskę czy cię przyjmą czy nie. Ww pani doktor oczywiście mi odmówiła, ale doktor Żuk zawsze pomaga jak trzeba. Ale zrozumieć nie mogę dlaczego na szczepienie dają termin a nie rejestrują od razu? Zdrowe dzieci tyko do 11 więc o 9 jest już po miejscach, więc ja samotna matka muszę pakować o 7.30 dziecko w wózek jechać do przychodni rejestrować żeby ponownie wrócić o 10...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo