Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przychodnia lekarska przy ul. Karola Miarki

~Alina niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:37
Przychodnie mają za dużo pacjentów i przez to spada jakość obsługi. Ja przepisałam się do stomadentu, rejestruję się telefonicznie na jedną z zaproponowanych przez panie godzin i jeśli nawet czekam to pięć czy dziesięć minut. A do tego na miejscu mam dużo specjalistów, aptekę a nawet rentgen jakby co. Przekonałam się jak znajoma wezwała ze stomadentu w weekend karetkę i stomadent jej ją przysłał. Kosztowało to parę złotych, bo to jakaś usługa dodatkowa, ale zrobiło na mnie wrażenie.

Nikogo nie namawiam, ale to wy decydujecie, która przychodnia dostaje na was pieniądze z funduszu i jak wam się nie podoba to idźcie do innej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 20:51
Alina, wymieniłaś wszystko co ma Stomadent. To reklama a nie obiektywna opinia. Zastanowiłaś się dlaczego nie ma tam kolejek do lekarza? Z innej strony, kilka tygodni temu było tyle negatywnych komentarzy nt strajku przychodni. To właśnie przez reformy MZ ciężko się dostać do lekarza. Niestety musimy to teraz odczekać na korytarzu. Czas dla pacjentów zajmowany jest na wypisywanie papierków wymyślonych przez NFZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pacjentka niezalogowany
28 stycznia 2015r. o 21:10
pacjentów dużo i pań w rejestracji też bo obija się jedna o drugą i są nie miłe ,wyniosłe jak mam się osobiście rejestrować to od razu choroba mi mija :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żuk gnojak niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 10:31
~megi napisał(a): Dlaczego? Jeśli chcę się zarejestrować, dzwonię po 9 rano i umawiam termin, fakt, na ten sam dzień jest ciężko, na każdy kolejny : bez problemu. Jak chce się być u lekarza tego samego dnia - lepiej rano, tak po 7.30 podejść i osobiście się zarejestrować. Podejrzewam, że podobnie jest w innych przychodniach więc o co kaman.


Bajeczki odkładamy na półeczki. Pracuję, więc na lekarzy mam czas tylko popołudniem. Dzwonię w poniedziałek i pytam o osobę do której chcę się zarejestrować popołudniem, otrzymuję informację, że przyjmuje popołudniem we wtorek. Chcę więc sie zarejestrować na wtorek, odmowa - nie rejestrujemy z wyprzedzeniem (sic !), proszę przedzwonić we wtorek. Dzwonię we wtorek, otrzymuję połączenie ok. godz. 9:04 i informację od rejestratorki, że nie ma już dzisiaj wolnego miejsca do interesującego mnie lekarza. I tak jest za każdym razem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 10:46
Dokładnie. A spróbujcie dostać się z dzieckiem do dr Nareckiego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 10:58
Zróbcie selekcje do dr Nareckiego albo go sklonujcie. Ma chłop komplet pacjentów to dlaczego się dziwicie , że ciężko się do niego dostać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 14:55
Proszę zadzwonić jutro o 8.00 to pana zarejestruję. Dzwonię 8.05 a tu już nie ma miejsc i tak dzwonię 5-ty dzień. Siedzą tam dwie nastolatki i głupawo się śmieją. Polecam !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12980
#kczlk nieaktywny
29 stycznia 2015r. o 14:55
Ja uważam Fons Vitae za jedną z lepszych przychodni w B-c. Nigdy nie miałam problemów z dostaniem się do lekarza, a należy tam mąż, ja i nasz synek, nie miałam też nigdy problemów z bezpośrednim połączeniem telefonicznym do gabinetu doktora, kiedy chciałam z nim coś skonsultować. Panie w rejestracji zawsze łączyły z nim ;) No ale wiadomo, ile ludzi tyle opinii :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza