Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TBS szuka prezesa i zrywa umowę z wykonawcą
~Dzięki niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:19
Do Henia - dzięki za wytłumaczenie. Nie miałem wiedzy. Sorry... Widać administracja niepotrzebnie się rozrasta i popleczników oczywiście więcej. Zrozumiałem. Płacz i płać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obserwator niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:25
~ napisał(a):
~jogi napisał(a): A nowym prezesem zostanie wybrany: Emailan Rabbit :P

Tak wiewióry mówią .. :>

Jakoś obcojęzycznie brzmi. Czy on aby zrobi porządek w TBS ? Tam nie potrzeba tylu ludzi, 3 osoby śmiało obsłużyłyby budowę nowych domów. Po co 20 ludzi. To jakieś chore ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:33
Emailan Rabbit
a z skąd jest ? z ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:34
Pan Prezydent powinien już parę lat wstecz zmienić prezesa tej spółki i jeszcze parę osób powinno pójść na długi urlop. Im szybciej Pan im podziękuje, tym dla Pana lepiej. Życzę Panu trafnych wyborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wątpię niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:43
Myślę, że szukanie nowego prezesa nie wiąże się z odejściem dobrowolnym prezes sucheckiej. Coś musiało być na rzeczy ?! Prawda ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:46
Ej ja moge być prezesem, nie posiadam doświadczenia, biorę dużą kasę, nic nie robię. Lubie siedziec w głębokim fotelu.:) myśle że lepszego nie znajdziecie:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:47
Czy ponieśli wilka ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:50
~xyz napisał(a): Ej ja moge być prezesem, nie posiadam doświadczenia, biorę dużą kasę, nic nie robię. Lubie siedziec w głębokim fotelu.:) myśle że lepszego nie znajdziecie:)

Przepraszam, czy to Twoja charekterystyka czy prezesa dotychczasowego w tBS, bo się pogubiłem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza