Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TBS szuka prezesa i zrywa umowę z wykonawcą
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 21:55
Jaki kram, taki pan . Tyko nie wiem, czy kram nie gorszy od pana. Zmykajmy stamtąd czym prędzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gra polityczna niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 22:04
Coś mi tu nie gra, ta kobieta jest raczej przed emeryturą. Takie osoby potrzebują prężne sądy jako nowy narybek, bez doświadczenia ? Ale jak ktoś powyżej powiedział, że to stanowisko polityczne, to może i być prawda. Już nie wiem komu wierzyć, kto rządzi, a kto płaci ? Świat tak szybkiego nabiera tępa, że zwykły człowiek nie nadąża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 22:12
Rabbit -królik w domyśle posadka dla znajomka/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 22:31
~Zdezorientowany napisał(a): To już wiadomo kto zostanie Dyrektorem Sądu Rejonowego w Zgorzelcu, że Gmina Miejska Bolesławiec szuka do swojej spółki TBS nowego prezesa ?


Nic na razie nie wiadomo. Konkurs w Sądzie będzie dopiero 2 lutego.
http://www.jelenia-gora.so.gov.pl/dokumenty/aktualnosci/25og_oszenie.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2015r. o 22:32
~Oszczędniej napisał(a): Oczywiście tych z TBS do MZGM nie możnaby przyjąć, aby nie popsuli dobrego imienia MZGM.

Co ty piszesz? Przecież dyreektor MZGM jest byłym pracownikiem TBS, a niektórzy pracownicy TBS są byłymi pracownikami MZGM. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dddd niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 9:04
skad wziasc 50 tys na kaucje w tbs by miec miezskanie budujcie tak by mlodzi mieli gdzie mieszkac a nie na tym sie dorabiac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 12:33
~Gra polityczna napisał(a): Coś mi tu nie gra, ta kobieta jest raczej przed emeryturą. Takie osoby potrzebują prężne sądy jako nowy narybek, bez doświadczenia ? Ale jak ktoś powyżej powiedział, że to stanowisko polityczne, to może i być prawda. Już nie wiem komu wierzyć, kto rządzi, a kto płaci ? Świat tak szybkiego nabiera tępa, że zwykły człowiek nie nadąża.


Autor posta nie nadąża z ortografią i budową zdań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2015r. o 12:42
Jeśli prezes spółki stara się o pracę w innej firmie to znaczy że nie jt zainteresowany dalszą pracą w tej spółce. Ma oczywisśłie do tego prawo ale właściciel spółki też ma wtedy prawo zrezygnować z usług takiego prezesa i albo go natychmiast odwołać, albo mu zasugerować żeby złożył
rezygnację "z powodów osobistych"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza