Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ceny paliw – informowanie się poprzez Bolec.info

569
#Demonides nieaktywny
10 lutego 2015r. o 23:02
BTW.
Informacja umieszczona przez innego forumowicza, w tym temacie do niczego nie zobowiązuje. Każdy jest kowalem swojego losu i ... planuje wydatki wedle własnego uznania.
Pytanie brzmi - dlaczego mamy przepłacać (nabijając kieszenie lokalnych biznesmenów) zamiast wydać zaoszczędzone pieniądze wedle własnego uznania.

KIEROWCY - ZJEDNOCZMY SIĘ!


Dopisane 10.02.2015r. o godz. 23:02:

Każdy może przyjąć zasadę, iż wierzę tylko wypowiedziom zalogowanym.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rower niezalogowany
10 lutego 2015r. o 23:26
Można się zjednoczyć na rowery wsiąść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
569
#Demonides nieaktywny
11 lutego 2015r. o 6:39
Z żoną pod jadną, a dzieckiem pod druga pachą.
Zakupy do .. worka i naprzód.

<b style="color: #003DDF;">http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:<U>Demonides</U></b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13283
#qwer22 nieaktywny
11 lutego 2015r. o 7:09
Nie wyważajmy otwartych drzwi..Jest już taki portal na którym można dodawać ceny paliw ( z info sms'em). Wystarczy się zarejestrować na stacje benzynowe.pl (usuń spacje). Z naszego miasta jednak za mało użytkowników dodaje tam informacje o cenach. [img=1423634796_9k3vsc4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2015r. o 7:12
Każdy bardziej ogarnięty kierowca wie, gdzie są tańsze ceny, a różnica nieraz 2 do 5 gr na dwóch stacjach nie zrobi różnicy przecież. Czasem przejechać pół miasta, żeby zaoszczędzić 3 gr spowoduje że..... wydamy więcej na dojazd :)

Nieogarnięci i tak raczej nie korzystaliby z takich informacji...

Kolejna sprawa, po co pisać kolejną aplikację? Choć sam mógłbym to zrobić, to jednak nie widzę sensu. Paliwko chociażby. Jest gotowy system, aplikacja na smartphony, prosty system aktualizacji. Sam kiedyś korzystałem, ale niestety za mało ludzi z Bolca też, więc ceny nie były zgodne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
11 lutego 2015r. o 9:00
Z mojego doświadczenia wynika, że najtańsze paliwo jest na obu stasjach Lukoil (na Kościuszki chyba lekko taniej) i Tesco. LPG najtaniej tankowałem na GSie. Mylę się?

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2015r. o 9:17
ja nie kiedy śmigam po mieście bez potrzeby i zawsze tankuje tam gdzie taniej,zawsze na Orlenie 1000-lecia bo najlepiej mi furka na nim śmiga
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lutego 2015r. o 10:20
Ja na Lukoil nie jeżdżę, zauważyłem spadek mocy silnika. Tankuję na Orlenie przy rondzie lub częściej na Lotosie, tanio i samochód dobrze jeździ. Focus diesel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.