Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kredyt Hipoteczny

~xxxx niezalogowany
13 lutego 2015r. o 9:37
Zastanawiam się nad kupnem mieszkania ale nie wiem jaki bank wybrać Proszę o waszę opinie w jakich bankach macie i jaka jest wysoka rata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ssss niezalogowany
13 lutego 2015r. o 14:09
Przylaczam sie do pytania. Jaki Bank? Jakie oprocentowanie? rata malejaca czy stala? Ile wkladu wlasnego? i jak to wyglada w rzeczywistosci podczas splacania (ile wzieliscie i jak wyglada miesieczna rata)? Mieszkanie z rynku wturnego czy pierwotnego?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MrWhite niezalogowany
13 lutego 2015r. o 15:31
Rok temu wziąłem kredyt hipoteczny w PKO.
Musiałem zapłacić dość duże koszty ubezpieczenia kredytu około 4000zł.
Kredyt brałem na mieszkanie na rynku pierwotnym. W budynku wybudowanym przez firmę H.Z. Partyka. za mieszkanie zapłaciłem 120tys. Rata na 20lat to 800zł.
Czynsz z funduszem remontowym to około 48zł miesięcznie.
Wówczas można było brać kredyt hipoteczny bez wkładu własnego.


Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
13 lutego 2015r. o 17:09
48 czy 480?
120 tys to metraz do 40m2 czy na tamte czasy wiekszy?
stan byl deweloperski? jesli tak to ile mniej wiecej wykonczenie Cie wynioslo? Mieszkanie jest wlasnosciowe czy spoldzielcze?

Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2015r. o 18:19
Kredyt na 30 lat, suma kredytu 200 tys. zł - rata 870 zł przy czym 100 tys. wkładu własnego. Mieszkanie na rynku pierwotnym o powierzchni 91 metrów. Kredyt w PKO BP. Opłaty ? Opłaty z funduszem remontowym i garażem podziemnym około 400 zł miesięcznie ale w tym jest ogrzewanie miejskie. Ten co podał, że opłaty wynoszą go 48 zł prawdopodobnie nie uwzględnił ogrzewania gazowego bo Partyka chyba zakłada ogrzewanie gazowe. Krzysztof Ramza postawił na ogrzewanie miejskie a to duży atut. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2015r. o 7:18
~ napisał(a): Kredyt na 30 lat, suma kredytu 200 tys. zł - rata 870 zł przy czym 100 tys. wkładu własnego. Mieszkanie na rynku pierwotnym o powierzchni 91 metrów. Kredyt w PKO BP. Opłaty ? Opłaty z funduszem remontowym i garażem podziemnym około 400 zł miesięcznie ale w tym jest ogrzewanie miejskie. Ten co podał, że opłaty wynoszą go 48 zł prawdopodobnie nie uwzględnił ogrzewania gazowego bo Partyka chyba zakłada ogrzewanie gazowe. Krzysztof Ramza postawił na ogrzewanie miejskie a to duży atut. Pozdrawiam.


W apartamentowcu Partyka założył ogrzewanie miejskie/ciepła woda z miasta. Nie wiem jak we wcześniejszych budynkach, ale tak w ogóle moim zdaniem w nowych budynkach nie ma wielkiej różnicy między używaniem gazu a ogrzewaniem miejskim, a już na pewno na ciepłej wodzie z miasta ewentualna różnica na ogrzewaniu się wyrówna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cebulion niezalogowany
14 lutego 2015r. o 7:50
~xxxx napisał(a): Zastanawiam się nad kupnem mieszkania ale nie wiem jaki bank wybrać Proszę o waszę opinie w jakich bankach macie i jaka jest wysoka rata


Przy poszukiwaniach banku polecam skorzystac z uslug jakiegos doradcy kredytowego - samodzielnego, nie zadne open finance itp. Usluga doradztwa jest bezplatna, a doradca zbierze za Ciebie oferty z wszystkich banków i znajdzie najtańszą. Dostaniesz porównanie itp. Doradca dostaje prowizje od banku ktory wybierzesz, wiec koszty dla Ciebie sa zerowe. Polecam uslugi faceta z Wroclawia: www.smartbank.pl , korzystalem i jestem zadowolony.
Kredyt w bzwbk na 185tys, rata 900pln.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 lutego 2015r. o 8:14
polecam open finance w Legnicy obok galerji piastów mi bardzo pomogli ,a PKO to była strata czasu dla mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.