Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kredyt Hipoteczny

8698
#felekglina nieaktywny
14 lutego 2015r. o 8:25
moi dwaj synowie miesiąc temu wzięli w BZ i najlepsze oferta nie PKO dużo wstępnych opłat itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredytobiorca niezalogowany
14 lutego 2015r. o 12:38
Ja wziełam ostatnio kredyt w BZWBK, 200 tys zł na 10 lat, rata z dofinansowaniem 1400zł. Raty malejące. Korzystałam z doradcy profesjonalisty z Wrocławia, który przyjeżdża do Bolesławca. Numer kontaktowy:664 435 513. Facet wybiera z oferty 25 banków i jest mega profesjonalny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prezes niezalogowany
14 lutego 2015r. o 12:44
nie rozumiem ludzi co biora kredyty, nie lepiej odlozyc z wyplaty i w rok uzbierac sumke ktora chcemy pozyczyc od banku?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cebulion niezalogowany
14 lutego 2015r. o 13:53
Sugerujesz odlozyc 200-300 tys zl na mieszkanie? :D Życzę powodzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ppp niezalogowany
14 lutego 2015r. o 14:41
Polecam PKO wiarygodny bank z długoletnim doświadczeniem,miła obsługa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11856
#darek69 nieaktywny
14 lutego 2015r. o 15:13
Pamiętajcie ,że doradca doradzi wam bank w którym dostanie najwyższą prowizję.


Dopisane 14.02.2015r. o godz. 15:13:

Jeśli chcecie znaleźć kredyt dla siebie to niestety trzeba samemu ruszyć cztery litery i pochodzić po bankach. Doradzam duże banki, kredyt w złotówkach, rata stała,jak najdłuższy okres spłaty.Całościowy koszt może i drogi, ale przecież gdzieś i za coś trzeba mieszkać. A rata miesięczna i koszt niski.co jest chyba najważniejsze,żeby móc za 10 lat nadal spłacać tą ratę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Madzia niezalogowany
14 lutego 2015r. o 19:52
No właśnie Darek 69 dobrze pisze, nie bójcie się banków, tam nie gryzą, a wręcz przeciwnie, doradcy bankowi też zabiegają o kredyty. W oddziale PKO można negocjować marżę (u pośrednika jest wyższa), w BZ WBK są wysokie marże i opłaty ale też najwyższa zdolność kredytowa (nie liczą w ogóle dzieci na utrzymaniu, nawet jak je masz?!). 2-3 wizyty i sami będziecie mieli taką wiedzę jak polecany doradca finansowy z Wrocławia. Odradzam natomiast podpisywanie umowy w banku w innym mieście (Legnica, Wrocław), zwłaszcza jak kredyt na budowę wypłacany w transzach, lepiej załatwiać sprawy na miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kredytobiorca niezalogowany
15 lutego 2015r. o 10:50
Posiadam kredyt w Deutsche Banku. Kredyt zaciągnąłem w styczniu 2015 roku. Wydaje mi się, że DB posiada w tej chwili najlepszą ofertą. Prowizja 0 %, oprocentowanie 3,65 (Wibor plus marża). RRSO na poziomie 4,20. Jeden warunek - należy wybrać wariant inwestcyjny. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza