Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaka tapeta do sypialni

13176
#zenia nieaktywny
16 lutego 2015r. o 11:47
Cześć ! Nie mam tutaj zdjęcia aby pokazać jak wygląda pomieszczenie ale postaram się wytłumaczyć. Mam jasne kremowe łożko oraz białe meble. Ściany są w kolorze beżu, na łożku jest kremowo różowa narzuta. Wszystko tradycyjne. Jest trochę mdło tak więc zastanawiam się czy nie położyć tapety za węzgłowiem łóżka. Mam na oku ten wzór
http://53dekoracje.pl/pl/p/BN-International-Bloomsburry-49180/1254
Co o nim sądzicie? Niby bylby na jednej węższej ścianie ale czy nie przytłoczy wnętrza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
16 lutego 2015r. o 12:29
ja w sypialni na suficie mam tło niebieskie z żółtymi gwiazdkami,a na ścianach motywy palm i raf koralowych ale to już moja produkcja,no i na środku rurę niklowaną bo żona od czsu do czasu lubi pośmigać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2015r. o 15:35
Rozumiem że nie jesteś ciekawy ,ale zapytaj POłowicy ,skąd u niej takie ,,ciągotki ''?Pewnie widziały gały co brały'' z infem ,,że to nie mydło''

Tak więc zmieniłbym motyw na suficie z palm na rogi,a krajobraz na pustynię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~busiakłapusia niezalogowany
16 lutego 2015r. o 16:47
Daj spokój,wierzysz w te bzdury?,koleś zmyśla i fantazjuje ,ja mam niebo i gwiazdy na suficie ale bez kiczowatych,wieśniackich palm i reszty bezguścia,za to mam wnętrze lasu własnoręcznie wymalowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~busiakłapusia niezalogowany
16 lutego 2015r. o 16:50
zenia napisał(a): Cześć ! Nie mam tutaj zdjęcia aby pokazać jak wygląda pomieszczenie ale postaram się wytłumaczyć. Mam jasne kremowe łożko oraz białe meble. Ściany są w kolorze beżu, na łożku jest kremowo różowa narzuta. Wszystko tradycyjne. Jest trochę mdło tak więc zastanawiam się czy nie położyć tapety za węzgłowiem łóżka. Mam na oku ten wzór
http://53dekoracje.pl/pl/p/BN-International-Bloomsburry-49180/1254
Co o nim sądzicie? Niby bylby na jednej węższej ścianie ale czy nie przytłoczy wnętrza?

NIEEEEEE! Odpada ,zdecydowanie odpada,zmiłuj się :| :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jo niezalogowany
16 lutego 2015r. o 17:31
Tapeta ciekawa i równie ciekawie może wyglądać w opisanej przez ciebie kombinacji. Jeżeli ci się podoba to bierz. Żaden tutejszy "znafca" nie będzie jej przecież musiał oglądać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2015r. o 17:54
~jo napisał(a): Tapeta ciekawa i równie ciekawie może wyglądać w opisanej przez ciebie kombinacji. Jeżeli ci się podoba to bierz. Żaden tutejszy "znafca" nie będzie jej przecież musiał oglądać.



"znafca" to ty ,wszystko na to wskazuje,szanuj opinie innych,miejże odrobinę taktu i kultury,ludzie wyrażają swoje zdanie na prośbę założyciela tematu,a ty wyraźnie masz za złe i niczego nie wnosisz swym jadowitym wpisem i nie udzielasz żadnej wskazówki ,tylko każesz tej osobie "brać" a przecież osoba wyraźnie waha się przed "braniem" dlatego chce poznać opinie i zdanie innych ludzi ,ty niczego nie doradzasz tylko "bierz jak ci się podoba",to nie o to chodzi,ja osobiście uważam ,ze ta czerń będzie w tych subtelnych pastelach przykrym dysonansem i zepsuje całą delikatność i styl sypialni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2015r. o 18:47
Najlepiej to taka tapeta jak na twarz. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza