Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaka tapeta do sypialni

~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 13:34
~busiakłapusia napisał(a):
~POżyteczny dziwny czlowiek napisał(a):
~busiakłapusia napisał(a):
Daj spokój,wierzysz w te bzdury?,koleś zmyśla i fantazjuje ,ja mam niebo i gwiazdy na suficie ale bez kiczowatych,wieśniackich palm i reszty bezguścia,za to mam wnętrze lasu własnoręcznie wymalowane
wszyscy się miło wypowiadali,a busia wszystko niszczy ,a pózniej ma pretensje że ktoś się broni ma racje.twój post to dopiero stek chamstwa.



Mylisz się ,"kicz" 'wieśniactwo" i "bezguście" to nie są żadne wyzwiska ,tylko literackie określenia,za to wyzywanie kogoś od idiotów,...i i miernot jest osobowe i zamierzone i świadczy o prymitywizmie i szczególnym chamstwie.



Na MIŁOŚĆ BOSKĄ,jakich brzydkich słów? Przecież nic mi nie zmoderowano,nie usunięto ,nie było żadnej "próby użycia bardzo brzydkich słów",,o co chodzi ? :| :| :| :|

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POżyteczny idiota niezalogowany
17 lutego 2015r. o 13:55
w tej kwestii to klucz-nick ma rację busia,moderuja cię przeklinasz itd. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niezalogowanydebil niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:02
~busiakłapusia napisał(a):
Daj spokój,wierzysz w te bzdury?,koleś zmyśla i fantazjuje ,ja mam niebo i gwiazdy na suficie ale bez kiczowatych,wieśniackich palm i reszty bezguścia,za to mam wnętrze lasu własnoręcznie wymalowane
ta kolesiówa busia,zmyśla i fantazjuje,kiczowaty to jest las,totalne bezguście,a wieśniactwo murowane ponieważ busiawieśniusia jest wiochmenką.a chwali się nie swoim talentem jeżeli wogóle ma sypialnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:10
~POżyteczny dziwny czlowiek napisał(a): w tej kwestii to klucz-nick ma rację busia,moderuja cię przeklinasz itd. :P



No właśnie ,że mi nic nie usunięto i nie zmoderowano ,więc nie wiem o jakie próby chodzi z tymi brzydkimi słowami ,jeżeli zaś chodzi o osobnika [chyba bez płci] ;) o nazwie klucz-nick,to ten sobie pozwala na ubliżanie i wyzwiska , a to dokładnie miernota,a to ... a to nieuk i tak dalej i jakoś nie są to brzydkie słowa?! Nie rozumiem w ogóle o co chodzi ,ale mniejsza z tym. :|

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~POżyteczny idiota niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:13
no widzisz busia przestań przeklinać i ubliżać to nie będzie wulgaryzmów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~busiakłapusia niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:20
~POżyteczny dziwny czlowiek napisał(a): no widzisz busia przestań przeklinać i ubliżać to nie będzie wulgaryzmów.




A weź się ,dobrze? ty przeklinasz ,a nie ja ,pokaż mi gdzie jest w moim wpisie przekleństwo i wulgaryzm ,zacytuj to słowo a potem sap.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~busiakłapusia niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:25
Panie moderatorze ,dlaczego pan umieszcza pod moimi wypowiedziami ,ze próbuję użyć brzydkich słów ,to jakaś zabawa? Przecież żadnych nie używam,moje wpisy są zamieszczane bez żadnych okrojeń,są wiernie zamieszczone więc proszę mi wytłumaczyć po co ten dopisek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~busiakłapusia niezalogowany
17 lutego 2015r. o 14:45
~niezalogowany... napisał(a):
~busiakłapusia napisał(a):
Daj spokój,wierzysz w te bzdury?,koleś zmyśla i fantazjuje ,ja mam niebo i gwiazdy na suficie ale bez kiczowatych,wieśniackich palm i reszty bezguścia,za to mam wnętrze lasu własnoręcznie wymalowane
ta kolesiówa busia,zmyśla i fantazjuje,kiczowaty to jest las,totalne bezguście,a wieśniactwo murowane ponieważ busiawieśniusia jest wiochmenką.a chwali się nie swoim talentem jeżeli wogóle ma sypialnie?


Już cie zazdrość zżera ,chciałbyś mieć to co ja,swój dom ,swoją ziemię,przyjedź ,zobacz ,potem wyraź swoje zdanie.las nie jest kiczowaty,jest piękny ,pachnący,tajemniczy,a wieśniactwo ma wiele twarzy być wieśniakiem jako mieszkaniec wsi to rzecz oczywista,to oznacza posiadacza ziemskiego ,włościanina,wieśniak jako uprawiający ziemię to rolnik,natomiast wieśniactwo-buractwo to słowem chamski element, i nie ważne czy w mieście czy na wsi mieszka,mieszkałam w mieście teraz mam własny majątek ziemski i wspaniałych sąsiadów "wiochmenów",i jestem"wiochmenką",miłośniczką wsi i wiesz ,bardzo mi ciebie żal.Bardzo.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza