Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaka tapeta do sypialni

~POżyteczny idiota niezalogowany
17 lutego 2015r. o 15:31
busia nie stój tak jak widły krzywo wbite w gnój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 15:44
~busiakłapusia napisał(a):

Już cie zazdrość zżera ,chciałbyś mieć to co ja,swój dom ,swoją ziemię...
Łopatę w dłoń i przekopać ogród nierobie :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 16:03
~ napisał(a):
~busiakłapusia napisał(a):

Już cie zazdrość zżera ,chciałbyś mieć to co ja,swój dom ,swoją ziemię...
Łopatę w dłoń i przekopać ogród nierobie :D :D :D :D :D :D :D :D :D



Nie ma takiej potrzeby,u mnie łopatą zasuwają tacy jak ty za tanie wino i paczkę papierosów,a ogród kopie się szpadlem tak gwoli ścisłości.Ale nie martw się ,na wiosnę będę robić kasting do taczek,napisz podanie :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gargniech niezalogowany
12 maja 2015r. o 17:35
Nie lubię komuś radzić w kwestii wystroju wnętrz, bo każdy ma inny gust. To Ty masz się dobrze czuć w swojej sypialni. Przejrzyj sobie wzory http://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/tapety-i-wykonczenie-powierzchni/tapety-bordiury.html i wybierz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gacymia niezalogowany
3 października 2015r. o 15:00
Po co tapeta? Nie lepsza będzie tylko farba? Nie lubię tapet. W kwestii sypialni mogę poradzić jaką pościel wybrać. U mnie króluje pościel satynowa bawełniana 160 x 200 http://bluecathome.pl/posciel-satynowa-bawelniana-160x200,c16.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12924
#hylen nieaktywny
6 listopada 2015r. o 8:19
A co sądzicie może o tapecie za węzgłowiem łożka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 listopada 2015r. o 8:26
Tapeta to ostatnia rzecz jaka sie daje do domu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stejna niezalogowany
6 listopada 2015r. o 10:12
Czemu? Moim zdaniem tapety bardzo fajnie się preznetują a fototapety w ostatnim czasie są bardzo modne. Wystarczy sobie zerknąć do pierwszego z brzegu lepszego czasopisma o wystroju wnętrz. Jest tam sporo aranżacji z zastosowaniem fototapet. Na pewno widzieliście. Sama jakiś czas temu kładłam sobie fototapetę, Nie w sypialni ale w saloniie. Bardoz ładnie się prezentuje.W sypialni również powinna pasować.
Możesz sobie zerknąć tutaj:
http://www.dekowizja.pl/
Na stronie obecnie jest kilka mln takich fototapet oraz mają całkiem przystępne ceny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza