Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Odwołane warsztaty radiomaryjne ?

~Ramaj niezalogowany
17 lutego 2015r. o 16:46
skorn napisał(a): Od razu widać jakie "poważne" problemy maja różnorakie ramaje. Zastanów się 10 razy, nim znów przyczepisz się do kogoś, że marudzi na dzisiejszą rzeczywistość. Nie żebym bronił bełkotu Pzd, ale sam się zajmujesz głupotami.

Sorry.Zapomniałem ,ze od "poważnych" problemów (tyle ,że egzystencjonalnych) to jesteś ty - i niech tak już pozostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 17:47
Czekam kiedy zostanie "odwołane" całe to nawiedzone radyjko :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tami niezalogowany
17 lutego 2015r. o 21:02
Tak, zajęcia zostały odwołane, chociaż nie są niezgodne z podstawą programową. Widocznie pani dyr, podobnie jak pani min. nie znają podstawy.
Przykde, kto uczy nasze dzieci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 21:09
Uczniowie pewnej szkoły w Bolesławcu z okazji 8 marca w tamtym roku uczestniczyli w warsztatach, na których dowiadywali się, jak to radośnie jest być gejem itp. dyrdymałów.
podobno w tym roku tez takowe mają być. Organizuje to coś, szkoła wyższa, której można zadać dokładnie te same pytania, które zadał Papuga.
Skandalem jest, że z tych zajęć wyprasza się nauczycieli-opiekunów, by Ci nie słyszeli, co "edukatorzy" robią naszym dzieciom.
I pani Minister milczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 lutego 2015r. o 23:44
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Od razu widać jakie "poważne" problemy maja różnorakie ramaje. Zastanów się 10 razy, nim znów przyczepisz się do kogoś, że marudzi na dzisiejszą rzeczywistość. Nie żebym bronił bełkotu Pzd, ale sam się zajmujesz głupotami.

Sorry.Zapomniałem ,ze od "poważnych" problemów (tyle ,że egzystencjonalnych) to jesteś ty - i niech tak już pozostanie.


A co tam w tvn-ach? Molestowanie, zoofilia, narkotyki no i wiecznie upierd*lony stół Durczoka. Tak się bawią "tuzy" dziennikarstwa.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2015r. o 23:53
skorn napisał(a):
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Od razu widać jakie "poważne" problemy maja różnorakie ramaje. Zastanów się 10 razy, nim znów przyczepisz się do kogoś, że marudzi na dzisiejszą rzeczywistość. Nie żebym bronił bełkotu Pzd, ale sam się zajmujesz głupotami.

Sorry.Zapomniałem ,ze od "poważnych" problemów (tyle ,że egzystencjonalnych) to jesteś ty - i niech tak już pozostanie.


A co tam w tvn-ach? Molestowanie, zoofilia, narkotyki no i wiecznie upierd*lony stół Durczoka. Tak się bawią "tuzy" dziennikarstwa.


A co tam w Watykanie u Wesołowskiego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 lutego 2015r. o 0:08
Nie wiem, jestem w Polsce. Sprawdź sobie w googlach.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TVN niezalogowany
18 lutego 2015r. o 3:36
skorn napisał(a):
~Ramaj napisał(a):
skorn napisał(a): Od razu widać jakie "poważne" problemy maja różnorakie ramaje. Zastanów się 10 razy, nim znów przyczepisz się do kogoś, że marudzi na dzisiejszą rzeczywistość. Nie żebym bronił bełkotu Pzd, ale sam się zajmujesz głupotami.

Sorry.Zapomniałem ,ze od "poważnych" problemów (tyle ,że egzystencjonalnych) to jesteś ty - i niech tak już pozostanie.


A co tam w tvn-ach? Molestowanie, zoofilia, narkotyki no i wiecznie upierd*lony stół Durczoka. Tak się bawią "tuzy" dziennikarstwa.


Potwierdzisz Skornie twe wiadomości przed sądem ?Albo przeprosisz ,albo widzimy się na sali rozpraw?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.